Роман Гіршфельд: «Робота на випередження»

Роман Гіршфельд: «Робота на випередження»
Фото: з відкритих джерел

Компанія LOZOVA MACHINERY і далі випускає нові й удосконалює наявні моделі сільгосптехніки, демонструючи неабиякі темпи розвитку.  

Українські виробники сільгосптехніки подекуди демонструють успіхи на внутрішньому й іноді на зовнішніх ринках. Проте найбільшу динаміку розвитку і поширення світом має бренд LOZOVA MACHINERY. Президент компанії Роман Гіршфельд розповів журналу «The Ukrainian Farmer» про те, чим можуть бути корисними знаряддя українського виробництва та якими напрямами розвиватиметься підприємство найближчим часом. 

— Пане Романе, яким шляхом розвивається LOZOVA MACHINERY і як сучасні реалії впливають на це? 

— Ми й далі активно розвиваємо виробництво техніки, створюємо новинки й нарощуємо експортні постачання. Труднощі, пов’язані з COVID-19, зупинили весь світ, і це також вплинуло на нас. Однак ми успішно завершили минулий рік, наростивши продажі на 20%. Цього року ситуація складається значно краще — порівнюючи з минулим роком зростання становило 50%. Цьому сприяв не лише відкладений попит — ми вивели на ринок нові моделі й оновили наявні, що значно покращило ставлення аграріїв до бренду. 

Пріоритетними експортними напрямами, як і раніше, є традиційні ринки України та СНД, а також країни ЄС і Канада, де ми не просто активно презентуємо нашу техніку, а й успішно виконуємо міжнародні контракти й із кожним сезоном збільшуємо частку ринку. Зокрема, в Канаді та Великій Британії ми вибудували дилерську структуру — від логістики до постачання запчастин і сервісу. Є бажання вийти на ринок Сполучених Штатів, але це не так просто й потребує доволі багато часу і зусиль. 

— Які новинки побачили світ за останній рік і що плануєте презентувати найближчим часом? 

— Ми презентували абсолютно новий для нас напрям — виробництво апаратів інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN. Нині завершується його випробування й невдовзі розпочнеться серійне виробництво. Також завершили випробування і готуємося до серійного випуску оборотних плугів IMPERIAL. 

Для органічного землеробства розробили легкі зубопружинні LIRA XS. Ведеться активна робота над знаряддями з вертикального й ультраповерхневого обробітку ґрунту Дукат UVT, які розпочнемо пропонувати з наступного року. Крім того, плануємо розширити лінійку обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200 літрів, 5200, 6000 і 8000 літрів. 

Розширили й лінійку наявних моделей. З’явилися шлейфові борони LARI із шириною захвату 7 і 18 метрів, модифіковані зубові борони LIRA М із шириною захвату 21 і 24 метри, широкозахватні ротаційні борони DINAR із робочою шириною 13 метрів. 

— Чим, на вашу думку, можна зацікавити сучасного аграрія? 

— Сьогодні ми максимально уважно ставимося до вимог і побажань наших клієнтів, ретельно вивчаючи їх настрої. Аграрії стали більш прагматичними, вони уважно ставляться до витрат і, як і раніше, цінують у сільгосптехніці такі опції, як універсальність, простота в експлуатації, точність і ефективність.  

У зв’язку з цим у виробництві нових агрегатів ми почали застосовувати принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». Це унікальна для світу концепція, за якої техніка не вимагає техобслуговування протягом усього життєвого циклу. 

— Розкажіть детальніше про ваш новий бренд HF Agro — для чого він створювався і де буде представлений? 

— HF Agro несе абсолютно нову концепцію, спрямовану на розв’язання завдань кожного конкретного господарства. Тут ми пропонуємо рішення, які значно більше враховують потреби кожного замовника. Для цього обираємо найкращі рішення з усього світу, а потім підлаштовуємо під завдання клієнтів. Фінальну збірку виконуємо в Україні, але якщо замовник закордонний, ми обов’язково враховуємо особливості майбутнього місця роботи агрегатів. 

Нині до продуктової лінійки HF Agro входять розкидачі добрив та аплікатори-підживлювачі для рідких добрив і безводного аміаку, оборотні плуги для оранки по різних ґрунтах, глибокорозпушувачі та ущільнювачі, культиватори та польові котки, пакувальники й вивантажувачі зерна. Компанія не обмежується тільки аграрною сферою: до модельного ряду HF Agro входять універсальні агрегати для дорожньо-будівельної й комунальної галузі, техніка для зимового обслуговування доріг. 

Сьогодні бренд тільки розпочав активно просуватись в Україні, але вже став добре відомим аграріям. Невдовзі він буде представлений і в інших країнах. 

— Чи планується розширювати продуктову лінійку нового бренду, і якщо так, то які напрями будуть відпрацьовуватись першими? 

— Одне з унікальних напрямів бренду — розроблення активних бактеріальних комплексів для живлення і захисту рослин, які розв’язують проблему браку азоту в ґрунті. Завдяки цим біокомплексам витрати на внесення азотних добрив знижуються вдвічі, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи. 

Крім того, HF Agro виступає офіційним дилером і представник таких компаній, як LEHNER (німецький виробник техніки для сівби, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійський виробник сівалок точного висіву). 

— Які перспективи розвитку нового бренду? 

— Наш новий бренд HF Agro активно набирає обертів. У планах на поточний рік — і далі брати активну участь в агроподіях України та за кордоном, а також виходити на ринки інших країн. 

Компанія не стоїть на місці й найближчої перспективи планує розвивати такі напрями бізнесу, як обприскувачі, сучасні добрива та засоби захисту рослин, техніку для логістики й багато іншого. Завдяки цьому HF Agro стане надійним помічником для будь-якого агропідприємства і допоможе підвищити його врожайність і прибутковість. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/roman-girshfeld-robota-na-vyperedzhennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати