Російські окупанти під керівництвом ФСБ вивезли до Криму 500 тонн зерна

Російські окупанти під керівництвом ФСБ вивезли до Криму 500 тонн зерна
Фото: з відкритих джерел

Російські окупанти під керівництвом ФСБ масово вивозять вкрадене в Україні зерно до Криму. Це відбувається у тимчасово окупованих районах України. Загарбники цинічно грабують українців. 

Про це 9 травня повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський. 

“Окупанти масово вивозять зерно з окупованих територій. Цю інформацію ми отримуємо з різних джерел. 400-500 тисяч тонн вони вже відправили в напрямку Криму. Це великий бізнес, яким курують люди, зовсім не ті, які просто крали телевізори. Очевидно, що цим займаються представники спецслужб росії, вищі ешелони військових”, – наголосив міністр. 

Він також додав, що в окупованому Криму вже кілька років не вирощували зерна, а тому росіяни цинічно крадуть його в українців. Також частину зерна окупанти хочуть продати. 

“Всі кораблі, які йдуть з Севастополя, це кораблі, навантажені українським краденим зерном. Були випадки, на які відреагувало наше МЗС, і деякі кораблі розвертали з Єгипту та інших країн. Українська прокуратура вже розпочала кримінальні провадження. Також ведемо роботу, щоб це зерно можна було арештовувати та продавати за допомогою наших західних партнерів”, – сказав Сольський. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosijski-okupanty-pid-kerivnycztvom-fsb-vyvezly-do-krymu-500-tonn-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати