Росія обмежила імпорт фруктів та овочів із Туреччини

Росія обмежила імпорт фруктів та овочів із Туреччини
Фото: з відкритих джерел

Росія призупинила імпорт частини плодоовочевої продукції з Туреччини, Єгипту та Ірану. Про це повідомляється на сайті газети Известия з посиланням на лист столичного Росспоживнагляду рітейлерам.

У публікації зазначається, що в Росію було обмежено постачання апельсинів, винограду, мандаринів, гранатів, лимонів та перцю. Йдеться не про повну заборону овочів та фруктів, а лише про постачання з кількох підприємств.

Причиною обмежень називають ризик отруєнь через виявлені пестициди. Російським магазинам також було наказано вилучити вказані в овочі та фрукти з полиць.

Крім цього, під заборону на імпорт потрапили шоколадні яйця, кукурудзяна локшина, вермішель та чіпси, виготовлені на деяких китайських заводах.

Слід зазначити, що з 29 жовтня Росспоживнагляд вже заборонив ввезення турецьких мандаринів нібито через наявність у них цього ж пестициду. Постачання було припинено до особливого розпорядження.

Також слід зазначити, що Росія і раніше використовувала заборону імпорту до держави певних продуктів у відповідь на «недружні кроки» з боку іноземних держав. Зокрема, у відповідь на санкції Євросоюзу раніше влада РФ заборонила ввозити до країни харчові продукти, вироблені у ЄС, оголосивши у країні кампанію з «імпортозаміщення».

Джерело: glavcom.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosiya-obmezhyla-import-fruktiv-ta-ovochiv-iz-turechchyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати