росія підривом ГЕС в Україні може вчинити величезну продовольчу кризу у світі

росія підривом ГЕС в Україні може вчинити величезну продовольчу кризу у світі
Фото: з відкритих джерел

Співзасновник волонтерської ініціативи «Сміливі відновлювати», голова Ради урбаністики Віталій Селик вважає, що росія підривом ГЕС в Україні може вчинити величезну продовольчу кризу у світі.

Про це він розповів у етері Громадського радіо.

За його словами, очікується екологічна зміна, зміна клімату, яка вплине на флору і фауну, а також на посушливість полів у регіоні й це призведе до зменшення врожаю, бо регіон залежить від водопостачання.

«Це призведе до зменшення врожайності вже в цьому році, але ніяк не вплине на продовольчу ситуацію в Україні. Вплине на африканські та азійські країни. росія підривом ГЕС в Україні може вчинити величезну продовольчу кризу у світі. У регіоні велика загроза опустелювання і подібна дія пришвидшить процеси», — каже Селик.

Також він додав, що незрозумілим залишається питання із Запорізькою атомною станцією, а саме наскільки довго вистачить резерву води. який зараз є в охолоджувальному залі.

«Станція може не працювати, не виробляти енергію, але все одно потрібна вода, щоб охолоджувати паливні елементи, які знаходяться на ній. Якщо охолодження не буде, то вони розігріються і може повторитись катастрофа, яка відбулась у Чорнобилі», — каже Віталій Селик.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosiya-pidryvom-ges-v-ukrayini-mozhe-vchynyty-velycheznu-prodovolchu-kryzu-u-sviti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати