Росія забороняє ввезення з України сільгосптоварів, сировини і продовольства

Росія забороняє ввезення з України сільгосптоварів, сировини і продовольства

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У суботу прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про заборону на ввезення в Росію вироблених в Україні товарів, а також товарів, які переміщують через її територію.

“Підписаною постановою вводиться заборона на ввезення в Росію товарів, країною походження яких є Україна, а також тих, які переміщуються через територію України, за затвердженим списком. Основний обсяг товарів, щодо яких введено заборону, належить до категорії промислових. До списку також внесено сільськогосподарську продукцію, сировину і продовольство”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

“Уряд Росії може ухвалити рішення про скасування спеціальних економічних заходів, що вводяться, якщо Україна скасує обмежувальні заходи, введені раніше щодо конкретних російських товарів”, – зазначили в прес-службі.

У прес-службі нагадали, що Україна періодично вводить санкційні обмеження як щодо російських фізичних і юридичних осіб, так і щодо конкретних російських товарів. “Із моменту введення заходів щодо заборони імпорту з Росії окремих видів сільськогосподарських товарів український “санкційний” список було розширено на 18 видів продукції, зокрема, агропромислової продукції, продукції хімічного комплексу”, – йдеться в повідомленні.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosiya-zaboronyaye-vvezennya-z-ukrayiny-silhosptovariv-syrovyny-i-prodovolstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати