Росія зупинила ввезення мандарин із Туреччини після застосування на Донбасі турецьких Bayraktar

Росія зупинила ввезення мандарин із Туреччини після застосування на Донбасі турецьких Bayraktar
Фото: з відкритих джерел

Росія зупинила ввезення в країну мандаринів турецького виробництва через нібито виявлений в них “підвищений рівень пестицидів”. Таким чином Кремль відповів на застосування українськими військовими на Донбасі безпілотника Bayraktar, поставленого нашій країні Туреччиною.

Про зупинення імпорту мандарин повідомив у четвер, 28 жовтня, сайт Росспоживнагляду. Заборона на ввіз стосується турецького виробника Fikret Degirmenci, оскільки в цих фруктах нібито були виявлені отрутохімікати.

“У зазначених мандаринах виявлено залишкові кількості пестициду хлорпірифосу, концентрація якого перевищує максимально допустимий рівень”, – сказано в повідомленні.

Таке рішення було ухвалено через два дні після того, як ЗСУ вдарили Bayraktar по російській гаубиці на Донбасі.

Після збиття російського бомбардувальника Су-24 турецькими ВПС у Сирії, Путін сказав знамениту фразу: “одними помідорами не відбудетеся”. Ситуація з мандаринами доводить, що такі рішення, вочевидь, стали гібридною зброєю Кремля.

Джерело: Обозреватель

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosiya-zupynyla-vvezennya-mandaryn-iz-turechchyny-pislya-zastosuvannya-na-donbasi-tureczkyh-bayraktar
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1