Ф’ючерси на малазійську пальмову олію зростають на фоні зниження виробництва

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію зростають на фоні зниження виробництва
Фото: з відкритих джерел

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію показали зростання в четвер, незважаючи на збережені побоювання щодо попиту з боку основних країн-імпортерів, що обмежило їхній ріст. Відзначено, що еталонний контракт на пальмову олію FCPO1 на травневу поставку на біржі деривативів Bursa Malaysia Derivatives Exchange зріс на 52 ринггіти, що становить 1,16%, до 4533 ринггітів (еквівалентно $1022,10) за тонну на момент закриття. Водночас контракт зазнав падіння на 2,98% за останні три сесії.

Про це розповідає AgroReview

Стан ринку пальмової олії

Директор брокерської компанії Pelindung Bestari в Селангорі, Парамалінгам Супраманіям, зазначив:

“Ринок пальмової олії, мабуть, досить стійкий, незважаючи на розпродаж через невизначеність на світовому ринку з приводу тарифів, оскільки виробництво не зросло навіть у березні, а попит, як і раніше, викликає занепокоєння.”

Супраманіям також додав:

«Навіть якщо видобуток справді зросте у другій половині року, це, ймовірно, відбуватиметься поступово, без будь-якого суттєвого стрибка. Наступного тижня Метеорологічне управління Малайзії також виступило із попередженням про те, що пройдуть сильні дощі, і це може й надалі порушувати видобуток.”

Вплив ринку олій на пальмову олію

Також відзначено, що найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 1,68%, а контракт на пальмову олію CPO1 додав 1,18%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго піднялися на 0,19%. Пальмова олія конкурує з цінами на інші харчові олії за частку на світовому ринку рослинних олій.

Ціни на нафту залишались стабільними після значного зростання на попередній сесії, зокрема через очікуване скорочення запасів бензину в США, що вплинуло на ринки з макроекономічними побоюваннями. Вищі ф’ючерси на сиру нафту зробили пальмову олію більш привабливим вибором сировини для біодизелю.

Рінггіт ослаб на 0,2% по відношенню до долара, що зробило товар дешевшим для іноземних покупців (1 долар = 4,4350 ринггітів).

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, що відбудеться 24 квітня в Києві. Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/roslyny/fyuchersy-malazijsku-palmovu-oliyu-zrostayut
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

Новини