Окупанти вивезли понад 11 тисяч тонн риби з Запорізької області

Окупанти вивезли понад 11 тисяч тонн риби з Запорізької області
Фото: з відкритих джерел

В умовах тимчасової окупації Бердянська, російські сили активізували вилов водних ресурсів з Азовського моря. За даними Бердянської міської військової адміністрації, минулого року до росії було вивезено понад 11 тисяч тонн риби.

Про це розповідає AgroReview

Зростання обсягів видобутку водних біоресурсів

Згідно з інформацією, наданою окупаційною владою, обсяги видобутку водних біоресурсів за останні три роки зросли на 2,7 тисячі тонн. У 2024 році окупанти вивезли значну кількість риби та інших морських мешканців, зокрема тюльку, хамсу, бичка, пеленгаса, камбалу-калкан, а також креветки та молюски-рапани.

Вплив на екосистему та місцеву економіку

Ці дії становлять загрозу для морської екосистеми та мають негативний вплив на місцеву економіку, оскільки риба є важливим ресурсом для мешканців регіону. Вилов та вивезення водних ресурсів підриває екологічну рівновагу та заважає відновленню рибних запасів в Азовському морі.

Перегляди: 360
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/roslyny/okupanty-vyvezly-ponad-tysyach-tonn

Новини