186395

Розширення умов програми «UKRAVIT Finance» на фінансування дронів

Отримати все необхідне для забезпечення агросезону відтепер ще простіше: адже компанія «UKRAVIT» спільно з OTP Bank оновила програму «UKRAVIT Finance», і тепер аграрії мають можливість одержати кошти на придбання дронів.

«Сучасне агровиробництво вимагає дедалі більше новітніх ресурсів, – відзначив CFO «UKRAVIT» Олександр Ільїн. – Й наше спільне із партнерами завдання – забезпечити аграріям лояльні та комфортні умови для їх придбання. Ми намагаємося максимально розширити спектр продуктів і сервісів, які можуть знадобитися нашим клієнтам для ефективного господарювання та одержання стабільно високих прибутків». 

«Безумовно, програма «UKRAVIT Finance» – це найкраще фінансове рішення, яке є на банківському ринку України, – зазначив керівник ОТП Агро Фабрики Іван Єрко. – OTP Bank одним із перших приєднався до «UKRAVIT Finance», надаючи фінансування під заставу аграрних розписок. Влітку цього року ми розширили можливості програми на фінансування дронів. Перевагою цієї пропозиції є відсутність необхідності оформлювати дрони у заставу та страхувати їх, фінансування надається під заставу аграрних розписок, а в сумі до 3 млн грн – взагалі без застави». 
Вигідність цих умов оцінили ті, хто вже встиг ними скористатися.

«З компанією «UKRAVIT» ми співпрацюємо вже не перший рік, зокрема, користувалися й фінансовою програмою «UKRAVIT Finance», – розповідає засновник ФГ «Перлина Турії» Володимир Яренчук. – А цього року придбали з її допомогою ще й дрони. Справа в тому, що років зо 5 тому я почав досліджувати питання, як менше топтати поля, на яких посіяний ріпак. І вивчивши американський досвід, дійшов висновку, що найкращий вихід із ситуації – проводити обробки за допомогою дронів. Вже спробували вносити таким чином фунгіциди та десиканти, і результатом задоволені. Плануємо навіть запросити сусідів і провести для них семінар із використання дронів, щоб вони самі змогли оцінити, як з їх допомогою можна суттєво заощадити кошти». 

«UKRAVIT» – вітчизняний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив. Крім того, компанія пропонує аграріям насіння та основні добрива від кращих виробників, а також забезпечує ряд інструментів для ефективного господарювання – агрокредитування, агробіологічні сервіси «Інституту здоров’я рослин» і трейдингові послуги в рамках програми «UKRAVIT Trade».

 

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Додатковий бункер для насіння об’ємом 25 літрів: опція для Tempo L 8-32 Central Seed Fill

Центральна система розподілення насіння та добрив дає змогу збільшити змінну продуктивність сівалки за рахунок мінімізації часу, необхідного для завантаження сівалки. Але її використання не завжди доцільно, особливо під час висіву дрібнонасіннєвих культур. І в такому разі наявність великого бункера для насіння не виправдана.

Компанія Väderstad пропонує встановлювати на кожну висівну секцію додатковий бункер для насіння об’ємом 25 літрів для сівалок Tempo L 8-32 із системою централізованого розподілення насіння. 

585.png

За такого дооснащення аграрії без зниження продуктивності сівалки мають змогу краще контролювати використання вартісного насіння, мінімізувати його пошкодження та швидко замінювати насіння за переходу з одного гібриду/сорту на інший. 

Дізнатись більше про сівалку точного висіву Väderstad Tempo L 8-32 Central Seed Fill можна за наступним посиланням.

Ваш вибір 'Подобається'.


АМКУ дав дозвіл на продаж агрокомпаній Хомутинника

Антимонопольний комітет (АМКУ) надав ПП "Альфа-Капітал" дозвіл на покупку агрохолдингу ТОВ "КаскадАгро" українського бізнесмена і екс-народного депутата Віталія Хомутинника.

Відповідне рішення було прийнято за засіданні АМКУ 15 липня, повідомляє прес-служба регулятора.

Зокрема, "Альфа-Капітал" отримала дозвіл на придбання понад 50% в ТОВ "КаскадАгро" і ще 12 агрокомпаніях в Чернігівській і Сумській областях: ПСП "Агрофірма" Відродження ", ПП" Сосницькі Аграрні Інвестиції ", ПП" Червонянські Аграрні Інвестиції ", СТОВ "Нива", ТОВ "Красноколядинське", ТОВ "Агродмитрівське", ТОВ "Україна", ПП "Коропські Аграрні Інвестиції" і ТОВ "Агро-Поліс", ПП "Червонослобідський-2", ПП "Засулля-5", ПСП " Агросвіт ".

Згідно Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром всіх агропідприємств є Хомутинник переважно через кіпрську Cacique Limited.

За даними на на сайті Cascade Investment Fund Хомутинника, агрохолдинг "КаскадАгро" має в своєму розпорядженні земельний банк в 43 тис. га, двома елеваторами загальною потужністю одноразового зберігання 105 тис. тонн і двома фермами.

За даними держреєстру, "Альфа-Капітал" - заснована в 2007 році агрокомпанія, що займається вирощуванням зернобобових та олійних культур. Її кінцевий бенефіціар - Олександр Павлюченко, який володіє також ПП "Буряксовхоз Цукрокомбіната ім.Халтуріна" і ТОВ "Агрофірма" Куликове "в Полтавській області.

Чистий прибуток "Альфа-Капітал" в 2019 році скоротився на третину в порівнянні з 2018 роком - до 94,32 млн грн, при зростанні виручки на 42% до 565,72 млн грн і нерозподіленого прибутку на 12,8% - до 827, 34 млн грн. Фінзвітність компанії за 2020 рік відсутній.

Як повідомлялося, в лютому АМКУ вже надавав дозвіл на придбання вищевказаних агрокомпаній Хомутинника люксембурзькій компанії Kernel Holding S.A. Андрія Веревського, в якому Хомутинник є міноритарієм з 4,99% акцій.

Раніше сім компаній з цієї агрогруппи вже належали "Кернелу" після покупки їм влітку 2017 року агрохолдингу "Українські аграрні інвестиції", проте восени того ж року Хомутинник отримав право на їх купівлю у "Кернел" і потім реалізував його.

Джерело:  biz.censor.net

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Cargill став мажоритарним співвласником терміналу в порту Південний

Проектна потужність терміналу становить 5 млн т на рік, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію компаній, які брали участь в угоді.

«Компанія Neptune відповідає зростаючому попиту на глибоководну портову інфраструктуру в Україні, надаючи фермерам доступ до нових віддалених ринків збуту», — заявили в Cargill, коментуючи угоду.

В американській компанії нагадали, що у 2016 році зі Ставніцером і Гребенніковим було подписано угоду про будівництво терміналу, який почав роботу в 2019 році.

«Neptune підсилює портову інфраструктуру Cargill у Чорноморському регіоні, отже, ми продовжуємо інвестувати в аграрний сектор України», — зазначила Cargill.

Neptune обробляє різні види зернових і олійних культур, перш за все, кукурудзи, ячменю і пшениці. Глибина біля причалу терміналу — 16 м, що дозволяє приймати великотоннажні судна.

Cargill є важливим користувачем терміналу, експортуючи з нього значну частину продукції, придбаної в Україні. У той же час Neptune обслуговує і інших клієнтів.

«Якщо коротко: у Cargill було зобов’язання увійти в проект, а ми підписалися довести термінал до рівня космічних стандартів Cargill. Тепер Єгор і я — практично рівноправні партнери з найбільшою приватною продовольчою корпорацією світу», — прокоментував інформацію Ставніцер.

Інвестиційна угода MV Cargo з Cargill була підписана у лютому 2016 роки (обсяг інвестицій — $100 млн).Успішний показ техніки LOZOVA MACHINERY на «УКАБ Агротехнології. СТЕП»

Дискова борона DUCAT-6 показала високошвидкісне лущення стерні та рівномірну обробку ґрунту. Варто зазначити, що для комфортної експлуатації агрегату можна вибрати комплектацію з будь-яким з п'яти варіантів змінних катків: П-образного, прутково-клітьового, гумового, тарілчастого, зубчастого.

«Це не просто дискова борона, це вирішення всіх проблем в стерньовій обробці ґрунту, – підкреслив на заході Олексій Гріненко, головний конструктор «LOZOVA MACHINERY INNOVATION CENTRE». – Завдяки своїй конструкції, зокрема пружинній стійці, на якій стоїть диск, машина здатна швидко та якісно лущити стерню на мінімальну глибину. Швидкість роботи може досягати 20 км/год, при цьому якість роботи залишається на вищому рівні. Крім цього, при будь-яких ґрунтових умовах борона демонструє найменшу витрату палива».

IMG-621c375fd89f5295e57a1b0c3199af04-V.jpg

У лінійці борін DUCAT максимально реалізований принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ».

«Ми настільки впевнені в необслуговуваних підшипникових вузлах HARP AGRO, якими комплектується техніка, що даємо на них гарантію, збільшену в два рази. Фірмова концепція LOZOVA MACHINERY – виключити потребу агрегатів у технічному обслуговуванні. І ми постійно покращуємо наші лінійки, щоб у всіх машинах не було жодної точки змащування. DUCAT-6 ще має точки змащування на шарнірах гідроциліндрів. А модельний ряд дискової борони з шириною захвату 8-12 метрів абсолютно не обслуговується протягом усього життєвого циклу», – зазначив головний конструктор.

IMG-ea83a13c23aaf1b7ab558bfd62b4d972-V.jpg

Також відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з глибокорозпушувачем FRANC-3. Агрегат гарантує відмінну водопроникність ґрунту після обробки. Для збільшення енергоефективності та розширення сфери застосування, можна комплектувати FRANC системою внесення гранульованих добрив HF Agro.

Незважаючи на спекотну погоду, демонстрація зібрала багато учасників і відвідувачів. LOZOVA MACHINERY продовжують свій демонстраційний тур, де покажуть кращі рішення для аграрного бізнесу.

IMG-2b4c06227eea1737cdf1700bb58b89b6-V.jpg

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


«Астарта» продовжує перероблювати імпортований цукор-сирець

Друга партія продукції, в рамках законтрактованих раніше 60 тис. тонн, вже надходить на «Яреськівський цукровий завод», йдеться у повідомленні компанії.

На сьогодні підприємство вийшло на продуктивність 820 т/добу, а випущена продукція відповідає високій категорії якості.

»…Компанія почала переробку цукру-сирцю для створення резервного об»єму цукру, забезпечення продовольчої безпеки та стабілізації ціни на продукцію в Україні на фоні їх прогнозованого зростання на світовому ринку у середньостроковій перспективі», — зазначав засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктор Іванчик.

На думку фахівців загалом наявних в Україні обсягів власного цукру вистачить, щоб повністю задовольнити ним внутрішній ринок і попит споживачів до початку наступного сезону переробки цукрового буряку. Поточні дані щодо врожаю у сезоні 2021 оптимістичні. Для створення резерву продукції, достатньо буде імпортувати і переробити не більше 100-120 тис. тонн цукру-сирцю.

Довідка: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: agroportal.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.