178171

Сервісна служба «Väderstad Україна»: впевненість у надійності техніки

Придбання машини Väderstad — це початок довгострокових відносин між виробником і покупцем. Далі настає черга сервісної служби компанії підтримувати та піклуватись про те, щоб клієнт був задоволений результатом та працею машини.

Сервісні інженери Väderstad завжди готові надати допомогу в експлуатації придбаної вами техніки. Машина, яка регулярно обслуговується кваліфікованими спеціалістами, працює надійно і ризик виникнення збоїв в її роботі мінімальний. Використання оригінальних запасних частин і зношувальних деталі, своєчасна діагностика та вчасна їх заміна – це запорука безвідмовної та довготривалої роботи машини. 

Сервісна служба «Väderstad Україна» — це команда спеціалістів, які мають глибокі знання нашої техніки, закріплені багаторічним досвідом її обслуговування. Для оперативного надання якісних послуг з обслуговування техніки вони мають нові сучасні автомобілі, укомплектовані необхідним ремонтним обладнанням. Спеціаліст сервісного відділу має цілодобовий доступ до складу оригінальних запасних частин та зношувальних робочих органів для обслуговування саме вашої машини.

Väderstad — це інноваційність, технологічність, продуктивність та надійність. За дотримання регламентів щодо технічного обслуговування та проведення вчасної діагностики стану техніки ви можете бути впевнені у надійності своїх машин впродовж всього періоду їхньої експлуатації.

Підготуйте техніку до наступного сезону — зверніться до професіоналів!

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Väderstad презентує нову пневматичну зернову сівалку Spirit 400C/S 

Компанія Väderstad оновлює пневматичну зернову сівалку Spirit 400C/S, щоб забезпечити додаткові переваги під час роботи в полі. Новий Spirit 400C/S забезпечує чудову точність висіву, має зручну електронну систему управління та високі експлуатаційні характеристики з робочою шириною 4-метри.

Новий Spirit 400C/S  має інноваційну систему управління E-Control, можливість під'єднання до ISOBUS системи трактора з активацією контроля завдання, оновлену гідравліку, систему датчиків підрахунку насіння SeedEye та оновлену конструкцію.

503.jpg

- Відомо, що модельний ряд сівалок Spirit забезпечує вражаючу точність висіву при роботі на високих швидкостях. Оновлення Spirit 400C / S дає змогу скористатися ключовими характеристиками більших моделей сівалок Spirit, - говорить Бьорн Жанссон, комерційний продакт менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Чотириметровий Spirit 400 C/S обладнаний бункером великого об'єму із вбудованим вентилятором. Завдяки двом платформам і відкритій конструкції машини забезпечується чудовий доступ до всіх компонентів машини. Оновлена гідравлічна система сівалки Spirit 400 C/S здійснює активний тиск на сошник, регулює тиск  штригельної борони, а також автоматично контролює підняття або опускання робочих частин сівалки на розворотних смугах.

- У полі водій повністю контролює процес висіву за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі планшету iPad. Оснащуючи Spirit 400C/S системою датчиків підрахунку насіння SeedEye, висів насіння та добрив можна контролювати в режимі реального часу. У разі відхилення, система SeedEye негайно попереджає про це, щоб будь-яку перешкоду процесу сівби можна було швидко вирішити, - говорить Бьорн Жанссон.

502.jpg

Нова модель сівалки Spirit 400 доступна в двух версіях: Spirit 400S лише для висіву насіння та Spirit 400C FIX та Spirit 400C InLine з можливістью одночасного внесення добрив.

-  Версія FIX розміщує добриво смужками завширшки 5 см із міжряддям 125 мм перед кожним насіннєвим рядком. У той час як Spirit 400C InLine вносить стартові добрива або мікрогранулят з одночасним висівом насіння через висівний сошник, - говорить Бьорн Жанссон.

Новий Spirit 400C / S надійде у виробництво у лютому 2021 року.

Дізнатись більше про інші моделі сівалок Spirit можна за посиланням. 

504.jpg

Агрохолдинг Ristone Holdings розпочав щорічну інвентаризацію активів

Про це повідомляє прес-служба Ristone Holdings.

Це важливий підготовчий етап до проведення щорічного міжнародного аудиту, який в агрохолдингу здійснює компанія BDO.

До 01.01.2021 в агрохолдингу мають намір на 40% скоротити плановий кредитний портфель в порівнянні з 2020-м роком. Збільшення товарних залишків за цей період досягає 200%.

KSG Agro скоротив чистий прибуток на 52%

Теґи: 

Згідно звіту холдингу, оприлюдненому на Варшавській фондовій біржі, його виручка за дев'ять місяців 2020 року знизилася на 17% - до $ 14,67 млн, пише Інтерфакс-Україна.

KSG у січні-вересні цього року збільшив валовий прибуток у 3,6 разу порівняно з аналогічним періодом 2019 року - до $ 6,77 млн, операційний прибуток - в 5,4 разу, до $ 13,61 млн. EBITDA в звітному періоді зросла в 3,8 разу - до $ 14,71 млн.

У звіті говориться, що виручка і собівартість реалізації знизилися на 17% і 36% відповідно, і насамперед у сегменті рослинництва, на який більшою мірою впливають сезонність і погодні умови. Загальна виручка в сегменті рослинництва за дев'ять місяців 2020 склала $ 6,9 млн порівняно з $ 9,7 млн за аналогічний період 2019 року.

За дев'ять місяців 2020 року виручка KSG в сегменті тваринництва знизилася на 0,5% - до $ 7,4 млн, в сегменті "інше" - зросла в 1,7 разу, до $ 0,4 млн. Загальний обсяг продажів свиней за дев'ять місяців 2020 року склав 80 тис. голів.

"Рада директорів компанії нині не передбачає суттєвого негативного впливу епідемії коронавірусу COVID-19 на фінансові результати групи в 2020 році", - наголошується в звіті компанії.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається свинарством і виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур. Станом на 30 вересня 2020 року земельний банк холдингу в Україні становив близько 21 тис. га.

Власником і головою ради директорів KSG Agro є Сергій Касьянов.

Агрохолдинг KSG Agro в першому півріччі 2020 року отримав $ 0,29 млн чистого прибутку проти $ 5,48 млн за аналогічний період минулого року, його виручка за цей період скоротилася на 8% - до $ 7,74 млн.

KSG Agro завершив 2019 рік з чистим прибутком $ 6,23 млн проти $ 476 тис. у 2018 році. Його виручка за минулий рік скоротилася на 16% - до $ 23,89 млн переважно через сегмент рослинництва.

 

 

Перший приватизований спиртзавод запустять на початку наступного року

Компанія Nemiroff і Фонд державного майна України 11 листопада підписали договір купівлі-продажу Немирівського спиртзаводу. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає НВ.

Згідно з результатами аукціону, яка відбулася 15 жовтня 2020 року, сума угоди склала 55 млн гривень.

За попередніми розрахунками компанії, перша інвестиція в модернізацію придбаного заводу становитиме від $300 до $500 тис. Це початковий необхідний внесок в обладнання, технології та персонал для того, щоб зробити виробництво відповідним до стандартів компанії.
Запуск виробництва поки заплановано на 1 квартал 2021 року. Точні терміни залежать від швидкості прийняття і впровадження нового закону про ліцензування, а також від сприяння державних органів в отриманні ліцензії.

Нагадаємо, що Немирівський спиртзавод був першим заводом держпідприємства Укрспирт який продали на аукціоні в жовтні цього року. Акціонери Nemiroff заплатили за підприємство 55,083 млн грн.

ЛІРА XL – високі стандарти обробки ґрунту

Допомагаючи аграріям впоратися з низкою серйозних викликів 2020 року, LOZOVA MACHINERY беруть активну участь у вирішенні проблем АПК і пропонують максимально кастомізовану техніку під різні технології землеробства і під певні потреби кожного господарства.

Поряд з лущильниками і глибокорозпушувачами надійними помічниками в цьому сезоні стали важкі зубопружінні борони ЛІРА XL. Агрегати ефективні і навесні, і восени, а також актуальні як для невеликих фермерських господарств, так і для масштабних сільгоспугідь.

Універсальна і багатопрофільна ЛІРА XL здатна виконати більше 5 операцій за один прохід. Машина може в найкоротші терміни закрити вологу по зораному фону, перемішати і рівномірно розподілити по полю органічну масу, а також підготувати ґрунт до посіву.

ЛІРА XL це єдина борона, що дозволяє в осінній період працювати по пересушеному ґрунту, руйнуючи поверхневу кірку і тим самим виключаючи подальше випаровування вологи.

Маневрений агрегат відрізняє висока продуктивність 25-30 га/год, легке транспортування, наявність зносостійких робочих органів.
Крім традиційного землеробства ЛІРА XL успішно застосовується при нульовій системі обробки ґрунту.

Таким досвідом поділився Володимир Колосов, фермер з Харківської області, який перейшов на no-till два роки тому. За його словами, при такому підході, без важкої зубової борони (ЛІРА XL) ніяк не обійтися. Оскільки знаряддя будучи потужним подрібнювачем, надає оптимальний тиск на ґрунт при мінімальній глибині. «Борона відмінно виконує подрібнення і розподіляє по полю солому та інші пожнивні залишки культур, які ми вирощуємо».

Паралелограмна система копіювання рельєфу, застосована в агрегаті, дозволяє зберегти контакт з ґрунтом навіть при нерівностях і грудкуватості посівних площ.
Як відзначають агроексперти, завдяки правильному диференціюванню рослинних залишків при дбайливій технології відбувається якісне насичення ґрунту. Якраз ЛІРА XL ідеально справляється з цими завданнями.

«ЛІРА XL легка, комфортна і, що важливо, невибаглива в роботі. При правильних налаштуваннях вона творить справжні чудеса і успішно застосовується при мінімальній системі обробки грунту», – каже агроексперт в Західній Україні, Віктор Кухарчук.

Крім всіх цих переваг, одне з унікальних конструкторських рішень ЛІРА XL – уніфікована рама. За рахунок цього, агрегат можна комплектувати шлейф-бороною ЛАРІ, легко модифікувавши важку пружинну борону в шлейф-борону і навпаки. В результаті аграрії економлять кошти, отримуючи дві машини по ціні практично однієї.