Ще менше проходів із мінісівалкою BioDrill

Ще менше проходів із мінісівалкою BioDrill
Фото: з відкритих джерел

Компактна навісна мінісівалка BioDrill від компанії Väderstad дає змогу якісно виконувати сівбу таких дрібнонасіннєвих культур, як озимий ріпак і сидеральні культури, безпосередньо в процесі обробітку ґрунту та висівання.

Мінісівалку BioDrill оснащено власним радаром, який виконує точне управління її дозувальною системо, і таким чином забезпечує рівномірний розподіл насіння по всій ширині захвату. Ця сівалка, не поступаючись точністю звичайним зерновим сівалкам, є незамінною для сівби культур із малими нормами висіву або сівби кількох культур із різними розмірами насіння одночасно.

Пневматична мінісівалка BioDrill 360, яку встановлюють на більших моделях дискових культиваторів, оснащена потужним вентилятором із гідроприводом, що забезпечує рівномірний розподіл великої кількості насіння по всій робочій ширині. Це гарантує відмінний результат незалежно від польових умов.

Остання модель сівалки BioDrill 500, окрім можливості сівби дрібнонасінних культур, має систему централізованого подачі мікрогрануляту до зони висіву. Агрегатується з усіма сівалками точного висіву.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shhe-menshe-prohodiv-iz-minisivalkoyu-biodrill
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати