Що буде з цінами на яйця

Що буде з цінами на яйця
Фото: з відкритих джерел

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” (УКАБ) прогнозує ціни на курячі яйця 65 гривень/10 штук до новорічних свят.

Про це Українським Новинам повідомила аналітик УКАБ Світлана Литвин.

“Протягом останніх 2 тижнів ціни на курячі яйця стабілізувалися і знаходяться на рівні 73,92 грн за 10 штук. В найближчій перспективі (близько 2 тижнів) очікуємо початок процесу поступового зниження ціни до більш комфортного для українського споживача рівня близько 65 гривень за 10 штук і, швидше за все, ціна зафіксується на цьому рівні до новорічних свят”, – сказала вона.

Литвин зазначила, що основним фактором, що призвів до такого значного зростання цін, стало скорочення поголів’я курей-несучок в промислових підприємствах.

“Так, на початку війни деякі підприємства в умовах невизначеності частково призупинили інкубаційні процеси для вирощування молодої птиці. Через це поголів’я курей-несучок тимчасово скоротилося і обсяги виробництва зменшилися. Це ще й співпало з сезонним скороченням пропозиції від домогосподарств населення. Однак промислові підприємства вже розпочали відновлювати поголів’я птиці, що поступово приведе до стабілізації ситуації”, – зазначила вона.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shho-bude-z-czinamy-na-yajczya-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати