Щотижня людство вирощує 3 кг лабораторного м’яса, скоро потужності значно зростуть

Щотижня людство вирощує 3 кг лабораторного м’яса, скоро потужності значно зростуть
Фото: з відкритих джерел

Компанія Eat Just, єдина, яка схвалила схвалила культивоване м’ясо для публічного продажу, наступного року готується до відкриття потужного виробничого підприємства.

Там уже встановлена пара блискучих сталевих біореакторів об’ємом 6000 літрів, і це, безумовно, є прямим підтверженням намірів компанії. Виробничі потужності становлять 3 кг на тиждень.

При цьому компанія заявляє, що з 2018 року досягла скорочення витрат на лабораторну курятину на 90%. 

З того часу, як у 2013 році в Лондоні було представлено перший гамбургер, вирощений у лабораторії, створення якого коштувало лише $330 тис., десятки стартапів у всьому світі приєдналися до змагань за виведення на ринок доступного культивованого м’яса. Але досі єдиним місцем, де можна пообідати культивованим м’ясом, залишається Сингапур.

Лабораторну курятину готує для місцевих жителів та туристів ресторан Huber’s Butchery and Bistro.

За словами власника ресторану, відгуки клієнтів «феноменальні». А один із відвідувачів ділиться, що був здивований тим, наскільки воно схоже на справжнє м’ясо. «Я б ніколи не здогадався про походження цього м’яса», – каже він.

Паста з куркою, яку він замовив, коштувала 18,50 сінгапурських доларів ($13,70), і це значно дешевше, ніж обійшлося б лабораторне м’ясо раніше.

Багато інвесторів вирішили зробити таку ж ставку. Станом на 2023 рік приблизно $2,8 мільярда уже витрачено на розвиток сегменту культивованого м’яса.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shhotyzhnya-lyudstvo-vyroshhuye-3-kg-laboratornogo-myasa-skoro-potuzhnosti-znachno-zrostut
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1