Шмигаль запропонував Туску знайти рішення, яке підтримає українських аграріїв і не зашкодить польським фермерам

Шмигаль запропонував Туску знайти рішення, яке підтримає українських аграріїв і не зашкодить польським фермерам
Фото: з відкритих джерел

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з польським колегою Дональдом Туском. Сторони обговорили блокаду українського кордону польськими фермерами.

Про це повідомив Денис Шмигаль у Telegram.

“Провели бесіду з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском. Ключова тема – ситуація на кордоні та ризики, пов’язані з цим”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, ситуація з розсипаним на дорозі українським зерном є неприйнятною. Подібна радикальна риторика польських фермерів є неприпустимою.

“Запропонував польському колезі у діалозі між нашими урядами знайти рішення, яке підтримає українських аграріїв і не зашкодить польським фермерам”, – додав прем’єр.

Також Шмигаль зазначив, що зараз спостерігається зростання імпорту, зокрема зернових, до ЄС з Росії та третіх країн. На думку прем’єра, Україна та Польща мають об’єднати зусилля для недопуску на європейський ринок російської продукції.

“Мають бути об’єднаними проти спільних викликів і ворогів, що загрожують безпеці Європи. Подякував польському народу за потужну підтримку під час війни”, – наголосив глава Кабміну.

Перегляди: 53
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shmygal-zaproponuvav-tusku-znajty-rishennya-yake-pidtrymaye-ukrayinskyh-agrariyiv-i-ne-zashkodyt-polskym-fermeram
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати