Штаб із меліорації фіналізував правки до законопроекту ОВК до другого читання

Штаб із меліорації фіналізував правки до законопроекту ОВК до другого читання
Фото: з відкритих джерел

20 вересня перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький провів чергове засідання Штабу із меліорації, під час якого відбулось обговорення та фіналізація необхідних правок до законопроекту України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» (реєстр. № 5202-д від 13.08.2021).

На нараді були присутні представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Всеукраїнської аграрної ради, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Інституту водних проблем і меліорації, Державного агентства водних ресурсів України, Комітету з питань аграрної та земельної політики, Українського клубу аграрного бізнесу, IFC та USAID.

Учасники обговорили концептуальні положення законопроекту про об’єднання водокористувачів (ОВК), а також фіналізували правки законопроекту № 5202-д до другого читання.

«Дуже важливо, щоб цей законопроект був збережений в основній своїй сутті і допоміг створенню об’єднання водокористувачів.  Сьогодні дискусія в основному йшла щодо дозволів на спеціальне водокористування, розпорядження майном, створення «Моделі національного оператора». Ми чекаємо на обговорення аграрного комітету», – зазначив Тарас Висоцький.

Довідка: Штаб із меліорації був створений у червні для координації дій, пов’язаних із реформою меліорації. До його складу увійшло керівництво Мінагрополітики, сільгоспвиробники (які використовують зрошення для виробництва аграрної продукції), представники наукових кіл, представники проектів міжнародної технічної допомоги.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shtab-iz-melioracziyi-finalizuvav-pravky-do-zakonoproektu-ovk-do-drugogo-chytannya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати