Tempo950x100

Tempo300x100

Штучний інтелект подовжив термін зберігання свіжих салатів на третину

Штучний інтелект подовжив термін зберігання свіжих салатів на третину
Фото: з відкритих джерел

Японська компанія Spread розробила «Techno Fresh» — метод обробки, який подовжує термін зберігання салату. Ця інновація працює на основі залучення штучного інтелекту та робототехніки і запущена на автоматизованому заводі з переробки салатів поблизу Токіо.

«Techno Fresh Hadano — це перша фабрика з переробки салатів, яка використовує такий метод обробки. Завод постачатиме на місцевий ринок вісім тонн нарізаних салатних продуктів тривалого зберігання на день», – ділиться менеджер компанії.

Салати — дуже чутлива категорія, адже термін їх зберігання достатньо короткий: від 3 до 4 днів за місцевими стандартами.

За допомогою власної технології Spread вдалося збільшити цей термін до шести днів. Це підтверджує і мікробіологічна оцінка продукту.

Метод «Techno Fresh» скорочує і харчові відходи, і обсяг води для обробки салатів.

«Нам вдалося удосконалити виробництво, не вдаючись до інтенсивного миття, яке може зашкодити овочам, і спеціальному дизайну обробки продукту від початку до упаковки», — пояснюють у компанії.

Зменшивши інтенсивність і тривалість миття, їм вдалося також зменшити використання води під час обробки.

“Це доповнюється фактом, що вертикально вирощувані продукти вже виробляються з дуже невеликою кількістю води порівняно з вирощуванням на відкритому повітрі, що є важливим внеском у сталість виробництва”, – додають у Spread.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shtuchnyj-intelekt-podovzhyv-termin-zberigannya-svizhyh-salativ-na-tretynu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати