Штучний інтелект розробив іноваційну газовану воду 

Штучний інтелект розробив іноваційну газовану воду 
Фото: з відкритих джерел

Компанія Vivi Kola (створена у 1938 році) заявила, що завдяки інструментам штучного інтелекту, їй вдалося розробити рецепт нового веганського газованого напою усього за два дні.

Ідея створення нового напою Vivi Nova з’явилася після чергової серії експериментів з ботом ChatGPT. Саме під час чергового діалогу з ШІ, який був у ролі харчового технолога, народилася нова рецептура.

В складові нового продукту штучний інтелект включив воду, сік лайма, сік ягід Хаскап, сік імбиру, порошок кореня цикорію та тростинний цукор. Цікаво, що ягоді Хаскапу до 2018 року мали статус «нової їжі», бо здебільшого використовувалися як традиційна їжа в Японії.

За даними ChatGPT, напій буде сповнений антиоксидантів, зміцнить імунну систему, сприятиме здоровому кишківнику та стимулюватиме травлення.

«Ягоди Хаскап відомі своїм високим вмістом антиоксидантів, які допомагають зменшити запалення і захистити від пошкодження клітин. Вони також багаті вітамінами С і К, які можуть підвищити імунітет і сприяти здоров’ю кісток», — зазначив ChatGPT. «Сік лайма багатий вітаміном С, який підтримує імунну функцію і допомагає захиститися від окисного стресу. Він також містить флавоноїди, які були пов’язані зі зниженням ризику хронічних захворювань.

«Порошок кореня цикорію – це пребіотичне волокно, яке може сприяти здоровим кишковим бактеріям і покращувати травлення. Також було визначено, що він знижує запалення і підтримує контроль цукру в крові».

Перші тести нового продукту пройшли успішно. Компанія готує вивести новий продукт на світовий ринок вже у цьому місяці.

Щоб придумати назву для нового напою, команда знову звернулася до ШІ. Оскільки у портфелі Vivi Kola здебільшого бренди з чотирьох літер, це було однією з критеріїв нового бренду. Пропозиції ChatGPT включали Vivi-Life, Tron, Best, Fuel, Tide, Luxe, Plex, Tone та Nova. Саме останній варіант зайшов усім і відразу. На що ChatGPT відповів: «Чудовий вибір! Vivi Nova – це приваблива та унікальна торгова марка, яка потенційно може залучити клієнтів, які зацікавлені спробувати корисну та освіжаючу крафтову газовану воду».

Останнім етапом стало створення етикетки для нового продукту. Її було створено за допомогою ще одного різновиду штучного інтелекту AI Midjourney та інструменту 3D Unreal Engine. Боти розробили детальну, «футуристичну» ілюстрацію, яка нині використовується для лейбла Vivi Nova.

Команда була «вражена» здатністю штучного інтелекту розпізнавати сучасні тенденції та генерувати креативний контент, прокоментував керуючий директор Vivi Kola Каміло Антезана.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shtuchnyj-intelekt-rozrobyv-inovaczijnu-gazovanu-vodu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати