Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока

Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока
Фото: з відкритих джерел

Чилійський стартап Live Green за штаб-квартирою в Бостоні створив за допомогою точної ферментації справжній жир грудного молока.

Live Green веде діяльність у США, Чилі (де її було засновано), Сінгапурі та Індії (де знаходяться її науково-дослідні об’єкти точного бродіння), а також використовує власну платформу штучного інтелекту та машинного навчання Charaka. Це — база даних штамів рослин, білків, генів і мікроорганізмів, які дозволяють знаходити рослинні та дріжджові альтернативи продуктам тваринного походження, штучним інгредієнтам або ультраобробленим продуктам.

У світі існує 10 мільйонів природних сполук і 450 000 видів рослин, але вчені досі дослідили лише крихітну частину з них. Тому Live Green вирішила застосувати штучний інтелект для обробки великих даних та виявлення нових інгредієнтів.

Жир грудного молока, який вдалося створити Live Green, точно повторює поживний профіль справжнього інгредієнта.

“Жир відіграє вирішальну роль у розвитку та здоров’ї дитини: він сприяє засвоєнню поживних речовин, підтримує розвиток нервової системи, підвищує імунітет, покращує здоров’я кишківника та сприяє гарному самопочуттю немовлят”, — говорять у компанії та запевняють, що інноваційний інгредієнт дозволить подолати неймовірний розрив, який зараз існує між грудним молоком і штучним вигодовуванням.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shtuchnyj-intelekt-vidtvoryv-spravzhnij-zhyr-grudnogo-moloka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати