Сільське господарство може розділити майбутню проєвропейську коаліцію Польщі

Сільське господарство може розділити майбутню проєвропейську коаліцію Польщі
Фото: з відкритих джерел

Три опозиційні партії, які, ймовірно, скинуть нинішню правлячу в Польщі партію «Право і справедливість» (PiS), можуть бути порушені списком вимог спілок фермерів, відомих як «Сільськогосподарська дванадцятка».

Про це пише пресслужбу Мінагрополітики у своєму огляді іноземних ЗМІ.

Під час виборчої кампанії сільськогосподарські відділення Всепольської конфедерації профспілок (OPZZ RIOR) і рух «Солідарність» оприлюднили «Сільськогосподарську дванадцятку» — список із дванадцяти вимог до майбутнього уряду щодо аграрної та харчової політики. Серед вимог – не забороняти ритуальний забій, а також не обмежувати виробництво м’яса та тваринництво.

Список містить 12 тверджень, з якими політичні партії можуть погоджуватися чи не погоджуватися. «Ми маємо повне право вимагати від майбутніх політиків, представників суспільства відповіді на те, як вони ставляться до найважливішого для нашого довкілля питання – нашого розвитку та подальших перспектив», – зазначили автори .

Наразі єдиною партією, яка офіційно підтримала «Сільськогосподарську дванадцять», була PiS (ECR), як зазначено на веб-сайті OPZZ RIOR, причому чинний міністр сільського господарства Роберт Телус заявив про намір партії виконати всі вимоги.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/silske-gospodarstvo-mozhe-rozdilyty-majbutnyu-proyevropejsku-koalicziyu-polshhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати