Tempo950x100

Tempo300x100

Сільськогосподарські угіддя України можуть на роки стати непридатними через міни

Сільськогосподарські угіддя України можуть на роки стати непридатними через міни
Фото: з відкритих джерел

Нерозірвані бомби, снаряди і міни не лише загрожують людському життю в Україні, але й можуть зробити багато родючих сільськогосподарських угідь непридатними для використання на роки, заявив Червоний Хрест.

Міжнародний комітет Червоного Хреста попередив, що міни і снаряди, що не розірвалися, можуть мати серйозні довгострокові наслідки для сільського господарства, життєво важливої частини економіки країни.

«Фермери часто стикаються з неможливим вибором. Щодня їм доводиться вирішувати, чи ризикувати своїм життям, щоб вирощувати врожай, чи ризикувати втратою доходу і засобів для утримання сім’ї», – сказав Ендрю Дункан, керівник київського відділу МКЧХ із забруднення зброєю, журналістам у Женеві по відеозв’язку з української столиці.

Як повідомляє агентство AFP, за словами Дункана, забруднення мінами відбувається швидше, ніж залишки зброї можуть бути знешкоджені.

На деокупованих територіях місцеві жителі регулярно натрапляють на міни, часто травмуючись чи втрачаючи життя. За даними ДСНС, потенційно небезпечними через замінування є третина від загальної площі України.

Джерело: radiosvoboda.org

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/silskogospodarski-ugiddya-ukrayiny-mozhut-na-roky-staty-neprydatnymy-cherez-miny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати