Tempo950x100

Tempo300x100

Сівалки: зберігаємо правильно

Сівалки: зберігаємо правильно
Фото: з відкритих джерел

Провідний світовий виробник сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту та сівби, компанія Vaderstad, відома серед фермерів з усього світу своєю інноваційною та високоякісною технікою. Але слід бути відвертими, що навіть така продукція потребує регулярного технічного обслуговування. Адже це чи  найголовніша запорука безвідмовної роботи техніки протягом сезону та якісне виконання поставлених перед агрегатами завдань.

2 Dji 00266

Сучасні сівалки — це вартісні, у більшості випадків багатофункціональні машини, на «плечі» яких покладено виконання технологічних операцій із передпосівного обробітку ґрунту, внесення мінеральних добрив, врешті-решт, висів та прикочування посівів. Тому виведення цього агрегату із ладу у пік весняної чи осінньої посівної кампанії —  це непоправимі втрати для господарства.

A028c249 201116cl Canon.00 08 15 03.still050

Для того аби цього не сталося якісне технічне обслуговування, дефектування техніки та правильне її зберігання у міжсезонний період є головними факторами безвідмовної роботи у сезон.

Польові роботи закінчено. Перед кожним інженером оператором стоїть завдання поставити техніку на зберігання. Можна просто «кинути» її під забором до наступного сезону, але ресурсу і надійності такий підхід не додасть.

A028c249 201116cl Canon.00 09 40 08.still053

Тому перед постановкою на зберігання сівалок чи посівних комплексів обов’язково слід:

  • Провести їхнє поверхневе очищення від бруд, пилу, рослинних решток.
  • Очистити баки, дозуючі пристрої, розподільчі блоки подачі насіння та мінеральних добрив. Особливо увагу звернути на систему внесення добрив. Адже їхня агресивність до металу за лічені місяці може привести у непридатний стан навіть нові системи та механізми. Для очищення слід використовувати виключно повітря.
  • Окрім механічних деталей та систем обов’язково слід очистити електричні компоненти. Для цього ідеально підійде стиснене повітря або волога тканина.
  • Перевірити стан деталей, що піддаються механічному чи фізичному впливу. За потреби замініть спрацьовані або пошкоджені деталі чи елементи. Надмірне спрацювання може свідчити про неправильне налаштування обладнання.
  • Перед довготривалим міжсезонним зберіганням захистіть деталі та рамну конструкцію від корозії та окислення за допомогою спеціальних захисних засобів. Пошарпані або пошкоджені корозією ділянки підфарбуйте! На доглянутому належним чином обладнанні приємніше працювати, а гарний зовнішній вигляд є хорошою передумовою для реалізації його на вторинному ринку.
A028c249 201116cl Canon.00 13 56 16.still071

Все обладнання та запасні частини для технічного обслуговування наявні на складах компанії Väderstad. Не зволікайте і підготуйтеся до наступного сезону завчасно. Якщо у вас виникли проблеми з машиною Väderstad, варто завжди спочатку звертатися до місцевого дилера.

Vaderstad 210825 2241
Перегляди: 185
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sivalky-zberigayemo-pravylno
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати