Словаччина пропонує транспортувати українське зерно залізницею

Словаччина пропонує транспортувати українське зерно залізницею
Фото: з відкритих джерел

Словаччина пропонує створити транспортний коридор з України залізницею до річкового порту в Братиславі й далі Дунаєм до румунського чорноморського порту Констанца. Звідти зерно може вирушити до Африки.

Про це поінформував державний секретар Міністерства транспорту та будівництва Словацької Республіки Ярослав Кметь на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Це набагато коротше, дешевше та екологічніше, ніж інші альтернативи. Порт Констанца також є частиною нового Шовкового шляху з Азії, який змінюється через війну в Україні”, – зазначив Ярослав Кметь.

За словами держсекретаря, Словаччина має зв’язки з європейською залізничною, автомобільною та річковою мережею.

“Порт Братислава розташований посередині водного шляху Рейн — Майн — Дунай. Залізнична мережа має достатню потужність для збільшення обсягів вантажів, що перевозяться як у напрямку південь-північ, так і у напрямку схід-захід”, – підкреслює Ярослав Кметь.

Ці пропозиції прозвучали на транспортній логістичній конференції «Румунський чорноморський порт Констанца». Зокрема Ярослав Кметь обговорив нові маршрути для перевезення вантажів, які проходитимуть через Словаччину, з державним секретарем Міністерства транспорту та інфраструктури Румунії Габріелем Костянтином Бундуком та директором Департаменту водного транспорту Міністерства транспорту Чехії Евженом Видро.

Джерело: urm.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/slovachchyna-proponuye-transportuvaty-ukrayinske-zerno-zaliznyczeyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати