Солодке взуття з конопель виготовляють в США

Солодке взуття з конопель виготовляють в США
Фото: з відкритих джерел

Фермери-виробники конопель та цукрової тростини в США стали частиною групи виробників взуття, яке не завдає шкоди довкіллю. Американська компанія створила вуглецево нейтральну колекцію (мінімальні викиди СО2), повідомляє SEEDS.

Бренд UGG, що входить до складу Deckers Outdoor Corporation, перш за все, відомий українському споживачеві завдяки дизайну зимового взуття “уггі”. Оригінальні уггі виготовляють з баранячої шкіри. Утім, нова колекція бренду містить лише рослинні елементи та кліматично нейтральна.

Для пошиття взуття нової лінійки використовують волокна з дерев, конопель, цукрового тростника та натуральний каучук.

Зокрема, бренд випускає екологічні сандалі з плюшу та черевики.

“Наш рослинний плюш з використанням тканини TENCE Lyocell виготовлений з деревної маси, перетвореної на регенеровані целюлозні волокна, отримані з відповідально зібраних дерев, сертифікованих Лісовою наглядовою радою (FSC) та Програмою підтримки сертифікації лісів (PEFC), двох провідних організацій сприяння сталому управлінню лісами. Для черевиків ми використовуємо екологічно чисту суміш з 45% коноплі та 55% бавовни замість синтетичних волокон, таких як поліестер. З розрахунку на кожен фунт виробленого волокна рослина коноплі поглинає 3,58 фунта CO2 з атмосфери”, – повідомляють представники бренду.

Лінійка бренду – не єдине оригінальне взуття, виготовлене з сільськогосподарських культур. Наприклад, філіппінська компанія Dole разом з британським стартапом Ananas Anam виготовляє взуття та аксесуари з ананасів. Для цього використовують листя рослини.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/solodke-vzuttya-z-konopel-vygotovlyayut-v-ssha
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати