Tempo950x100

Tempo300x100

Сольський обговорив з європейськими колегами продовження автономного торгового режиму та підтримку українського АПК

Сольський обговорив з європейськими колегами продовження автономного торгового режиму та підтримку українського АПК
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський на форумі GFFA у Берліні обговорив з європейськими колегами продовження автономного торгового режиму та підтримку для українського агросектору. З польським колегою поговорив про спрощення процедур контролю агропродукції під час транзиту через Польщу. Про це повідомили у Мінагрополітики.

“Основною метою розмов стало донесення позиції України в необхідності продовження безквотного та безмитного режиму для експорту української агропродукції. Зокрема, на цьому питанні міністр агрополітики наголосив під час зустрічі із комісаром ЄС з сільського господарства Янушем Войцеховським”, – повідомили у міністерстві. 

Image 11

Продовження безмитної та безквотної торгівлі, як повідомляється, обговорювалось також на зустрічах Миколи Сольського з міністром продовольства і сільського господарства Німеччини Джемом Оздеміром, міністром сільського господарства та продовольчого суверенітету Франції Марком Фено, міністром сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Нідерландів Пітом Адема. “Європейські міністри відзначили, що підтримують продовження режиму безмитної та безквотної торгівлі для України”, – зазначили у Мінагрополітики.

Під час двосторонніх зустрічей з європейськими колегами Микола Сольський також обговорив низку питань, які пов’язані із співпрацею між агросекторами країн.

Image 12

“На зустрічі з міністром сільського господарства та розвитку села Польщі Чеславом Сєкєрським Микола Сольський наголосив на важливості пошуку рішень, які задовольнятимуть обидві сторони. Міністри також обговорили експорт українських сільськогосподарських товарів до Польщі та спрощення процедур контролю аграрної продукції, яка йде транзитом через Польщу”, – повідомили у міністерстві.

Image 13

Міністр агрополітики України, як вказано, також зустрівся з профільними міністрами країн Балтії. На кожній із зустрічей обговорювалося питання підвищення ефективності експорту української агропродукції та продовження режиму вільної торгівлі з ЄС.

Питання експорту сільгосппродукції через західні кордони та продовження автономного торгового режиму з ЄС обговорювалось з міністром сільського господарства та продовольства Республіки Болгарія Кирилом Ватєвим. Сольський також провів двосторонні зустрічі з міністрами сільського господарства Великої Британії, Італії, Іспанії, Португалії, Норвегії, Чорногорії та Молдови.

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/solskyj-obgovoryv-z-yevropejskymy-kolegamy-prodovzhennya-avtonomnogo-torgovogo-rezhymu-ta-pidtrymku-ukrayinskogo-apk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати