178171

Сьомий спиртзавод купила молдавська компанія за рекордну ціну

Про це повідомляє прес-служба Фонду у Facebook.

"Декілька хвилин тому завершився аукціон з продажу майна Марилівського МПД та зберігання спирту (Тернопільська область). Це вже сьомий об'єкт спиртової галузі, для якого ми залучили приватного інвестора.

За об'єкт приватизації на торгах змагалися 2 компанії, а стартова ціна зросла у 2,2 разів – з 54,7 млн грн до 120 млн грн. Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Марилівського МПД вважатиметься офіційно завершеним", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, шостий об’єкт "Укрспирту" "пішов з молотка" за ціну, майже втричі вищу за стартову. Держпідприємство на Львівщині придбало ТОВ "ФІНАНС-СЕРВІС ПЛЮС".

Раніше інвесторів знайшли Немирівське, Артемівське, Овечацьке, Лопатинське та Бершадське МПД.

Ваш вибір 'Подобається'.

Астарта продасть цукрові заводи на Харківщині

Про це розповів генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик.

Він зазначив, що компанія в минулому році була змушена зупинити роботу «Савинського цукрового заводу», а в поточному - Новоіванівського заводу в Харківській області.

«Причина - навколо цих підприємств не вирощують цукровий буряк. Через погодні умови. Харківська область - одна з областей, де посуха відчувається найбільш гостро», - пояснив Іванчик.

При цьому він підкреслив, що підприємства виставлять на продаж. Умови можливої ​​угоди не назвав.

«Це ринкові умови, я не хотів би вдаватися в ці деталі. Коли буде проведена операція, ринок про це дізнається», - сказав Віктор Іванчик, не виключивши продаж активів до кінця року.

Довідка: «Астарта» - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: agroportal.ua

Державна зернова корпорація отримала 3,5 мільярди збитку за півроку

Теґи: 

Відповідно до звітності компанії, держпідприємство в першому півріччі знизило дохід від реалізації продукції в 2,2 рази - до 4,17 млрд грн, передає Бізнес-Цензор.

За січень-червень 2020 року ДПЗКУ отримала 19,24 млн грн валового збитку проти 439,68 млн грн валового прибутку за аналогічний період минулого року і 212,93 млн грн операційного збитку проти 59,72 млн грн операційного прибутку в першому півріччі 2019 року.

Аграрні підприємства групи Ristone Holdings в останніх числах жовтня завершили збирання пізніх культур

Теґи: 

Підприємства агрохолдингу Ristone Holdings завершили збиральну кампанію пізніх культур.

Зокрема був прибраний загальний вал соняшнику – приблизно 65 000 тон, кукурудзи – приблизно 30 000 тонн, цукрових буряків – приблизно 23 000 тонн, картоплі – приблизно 5 000 тонн.

Зараз завершується обробка грунту під зяб.

Елеватори Ristone Holdings продовжують приймати зернові культури

Теґи: 

Триває приймання зернових культур на елеватори групи Рістон Холдінгс від господарств групи і зовнішніх клієнтів.

Станом на 01.11 елеватори групи прийняли на зберігання понад 180 000 тонн зернових і технічних культур. Заготівля і планове відвантаження тривають.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY нарощують поставки техніки в Канаду

У жовтні нова партія техніки LOZOVA MACHINERY прибула до Канади. Серед агрегатів і довгоочікувані короткі дискові борони. За численними запитами аграріїв компанія поставила місцевим господарствам серійну новинку ДУКАТ-9. Агрегати відправляться на поля провінцій Альберта, Саскачеван і Онтаріо.

1.JPEG

Після виходу ДУКАТ-9 на міжнародний ринок в 2019 році машини дуже зацікавили канадських фермерів і дилерів в різних регіонах. За два роки присутності в Канаді дискові борони стали там справжніми фаворитами і користуються особливою популярністю.

3.JPG

Знаряддя ідеально підходять для ґрунтово-кліматичних умов канадських регіонів. Висока якість і ефективність обробки ґрунту ДУКАТ підтверджують численні польові випробування і позитивні відгуки аграріїв, які відзначають високу швидкість, ідеальну якість і рівномірну глибину обробки ґрунту, а також здатність ефективно працювати навіть на засніженому полі.

2.JPG
 
Зовсім скоро LOZOVA MACHINERY поділяться підсумками минулого сезону в Канаді.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.