178171

Spirit 600S – універсальний агрегат для сівби від Väderstad

Унікальна дозувальна система Fenix II забезпечує безперервне і надійне дозування насіння. Потужний гідравлічний двигун дає змогу працювати з великими нормами висіву (від 1,5 до 500 кг/га) на високій швидкості. 

231.jpg

Сенсори SeedEye для підрахунку та моніторингу насіння, що висівається, дає змогу ще краще контролювати точність висіву. Завдяки SeedEye здійснюється контроль заданої норми висіву на один квадратний метр відповідно до робочої швидкості. Перед висівом не потрібно проводити калібрування сівалки, достатньо лише ввести задану норму в кількості насінин на квадратний метр на планшеті iPad.  

230.jpg 

Тож купуючи потрібну кількість посівного матеріалу кожен фермер може бути впевненим, що його вистачить на всю площу поля! 

 

Суд у Люксембурзі відкрив справу щодо банкрутства "Кернел Холдинг"

За вимогою Стадника Михайла Васильовича суд у Люксембурзі відкрив справу про банкрутство зареєстрованої в Швейцарії акціонерної компанії Кернел Холдинг СА, у зв’язку з несплатою нею значної суми боргу на користь Стадника М.В. Зазначена сума заборгованості встановлена Лондонським судом міжнародного арбітражу. Про це пише obozrevatel.com.

Компанія Кернел Холдинг СА є засновником українського аграрного холдингу Кернел, у користуванні якого сконцентровано близько 600 тисяч сільськогосподарських земель. Кінцевим бенефіцарним власником компанії є відомий український бізнесмен Андрій Веревський.

Банкрутство компанії Кернел Холдинг СА може спричинити фінансові проблеми агрохолдингу Кернел, що в свою чергу може призвести до затримок та не виплат орендної плати власникам землі, що перебуває в оренді холдингу в Україні, проблем с контрагентами та іноземними інвесторами компанії.

Нагадаємо, що конфлікт між власниками агрохолдингу Кернел та подружжям Стадників розгорівся через відмову Кернела сплатити вартість проданих компанії Стадником Михайлом та Стадник Інесою корпоративних прав ТОВ "Стіомі-Холдинг" та Хмельницькхлібопродукт.

Також, на даний час рахунки компанії Кернел Холдинг СА у Швейцарії та Люксембурзі заарештовані за заявою Стадника М.В.

МХП відкриє R&D-центр при Національному університеті харчових технологій

Трансформація МХП має на меті не лише випуск нових інноваційних продуктів, а й нові підходи до ведення бізнесу та партнерства задля створення бізнес-екосистеми. Екосистеми, у якій ефективно взаємодіють великий та малий бізнес, наука та талановиті спеціалісти. Про це заявив директор Департаменту інновацій МХП Микола Такзей, передає УНН.

За його словами, у межах створення такої екосистеми МХП відкриє R&D-центр (центр досліджень та розвитку) при Національному університеті харчових технологій.

“Це буде сучасна кухня-лабораторія, на базі якої студенти, молоді науковці та викладачі зможуть експериментувати над процесом приготування кулінарних продуктів за допомогою сучасного обладнання, а також створювати перші прототипи нових шедеврів. R&D-кухня буде розділена на холодний цех для обробки сировини та залу для приготування та презентації кулінарних продуктів. Окрім того, приміщення передбачає можливість проведення семінарів, майстер-класів, воркшопів. Також ми плануємо запрошувати провідних українських та іноземних спеціалістів, які будуть ділитися досвідом та інноваційними підходами зі студентами та викладацьким складом університету”, — зазначив Микола Такзей.

МХП планує інвестувати понад 4 млн грн у цей проект, лабораторія відкриє свої двері вже у перші місяці 2021 року.

“Я особисто переконаний, що синергія науки та бізнесу завжди дає високий результат. R&D-центр — це інвестиція МХП у нові знання, рішення і, цілком ймовірно, у проривні інновації. Чим вище є якість дослідження, тим вище і якість готової продукції. МХП інвестує в науку та інновації, але головне — у створення продуктів, що несуть справжню цінність нашим клієнтам та партнерам”, — додав Микола Такзей.

Ваш вибір 'Подобається'.

PepsiCo змінила керівника в Україні і СНД

Теґи: 

З 12 грудня на цю посаду призначений Давид Манзіні. Про зміну керівництва повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше посаду керівника в цьому регіоні займав Ніл Старрок. Він покинув роботу в PepsiCo після більш ніж 30 років "бездоганної роботи" на різних посадах і вийшов на пенсію.
У Манзіні 25-річний досвід у сфері FMCG в області менеджменту, маркетингу і продажів. До приходу в PepsiCo він протягом семи років працював на посадах генерального менеджера Mars в Великобританії, Китаї та країнах СНД і три роки до того - Danone в Центральній Азії і на Кавказі.

Ваш вибір 'Подобається'.

Väderstad представляє нову Tempo L 32

Тепер Väderstad розширює сімейство сівалок, презентуючи свою найбільшу на сьогоднішній день сівалку Tempo L 32 з 32-ма висівними секціями та бункером для насіння об’ємом 3000 літрів.

53.jpg

"Tempo L 32 матиме міжряддя 375 мм та систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. Для зменшення ширини міжряддя висівні секції розташовані в шаховому порядку. Також зменшили кут очищувачів рядків та встановили вужче вловлююче колесо", - каже Йорген Даль, комерційний продакт-менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Про нову Tempo L 32 читайте тут.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Ексклюзивна демонстрація техніки LOZOVA MACHINERY

Цієї осені в рамках «УКАБ Агротехнології» відбувся ексклюзивний демо-показ серійних зразків техніки LOZOVA MACHINERY - короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів і важкої дискової борони ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів.

Фахівці компанії провели спеціальну презентацію агрегатів.

Засушливий грунт, поле, що забур'яніло, або грунт з високою вологістю - для ДУКАТ немає перешкод. Агрегати демонструють ідеальну роботу за будь-яких умов.
Незаперечна перевага борін ДУКАТ - пружинна стійка, що дозволяє кожному диску працювати без забивання абсолютно на різних агрофонах,

Вашій увазі пропонується відеогляд

ДУКАТ-9 

ДУКАТ GOLD-6 

 

Ваш вибір 'Подобається'.