«Справа «Гаврилівських курчат»: «банкрутна палата» розглядатиме долю одного з найбільших виробників курятини

«Справа «Гаврилівських курчат»: «банкрутна палата» розглядатиме долю одного з найбільших виробників курятини
Фото: з відкритих джерел

Судова палата для розгляду справ про банкрутство КГС ВС має нарешті розглянути долю справи щодо порушення провадження про банкрутство комплексу «Агромарс». Зокрема, минулого тижня Касаційний господарський суд передав її на розгляд «банкрутної» Палати ВС, повідомляє «СтопКор».

Ініціатором цієї заяви є компанія «Інтер Вей Кепітал» – це фінансова компанія, яка входить до групи «Астіон». Як розповів у коментарі «СтопКору» адвокат «Агромарсу» Андрій Спектор, раніше суд першої інстанції відкрив провадження про банкрутство підприємства.

«Нами було оскаржено це рішення з позитивним результатом. Суд апеляційної інстанції скасував його як незаконне. І наразі суд верховної інстанції має поставити крапку у цьому питанні – щодо законності чи незаконності відкриття банкрутства підприємства “Агромарс”», – розповів він.
За його словами, у фірми склалися історичні взаємовідносини з кількома банками. У пандемію ж, вперше за десятки років, «Гаврилівські курчата» прострочили кредит, але заборгованість швидко викупили фінкомпанії.

«Це кредити, які були взяті у 2005-2010 роках. Наразі, коли в 2019 році розпочалася пандемія COVID-19, підприємство вперше заборгувало за частиною кредиту (раніше все сплачувалося). Був збій, і цим скористалася фінансова компанія – вона звернулася до банків і в односторонньому порядку банки продали кредити та право вимоги до комплексу “Агромарс”. Після цього ТОВ “Інтер Вей Кепітал” вирішило захищати свої інтереси в такий спосіб та намагається відкрити справу про банкрутство, накласти арешт, заборонити використовувати майно. Вчиняються дії, які точно не йдуть на користь боржнику, бо він нічого не може робити», – зазначив Спектор.

Раніше повідомлялося, що суд наклав арешт на торговельну марку “Гаврилівські курчата”.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sprava-gavrylivskyh-kurchat-bankrutna-palata-rozglyadatyme-dolyu-odnogo-z-najbilshyh-vyrobnykiv-kuryatyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати