Спроба крадіжки зерна з Держрезерву на понад 12 млн грн: справу скеровано до суду

Спроба крадіжки зерна з Держрезерву на понад 12 млн грн: справу скеровано до суду
Фото: з відкритих джерел

 До суду скеровано обвинувальний акт щодо трьох осіб, яких підозрюють у створенні злочинної схеми, реалізація якої могла завдати понад 12 млн гривень збитків державному підприємству «Хлібна база №76», що перебуває в управлінні «Держрезерву». Про це повідомляє САП.

«3 жовтня прокурором САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скеровано до суду обвинувальний акт у справі стосовно виконувача обов’язків генерального директора ДП «Хлібна база №76», директора приватного товариства та фізичної особи, які причетні до створення злочинної схеми, реалізація якої могла завдати понад 12 млн гривень збитків державному підприємству», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Повідомляється, що у 2021 році приватне підприємство передало 1,56 тис. тон зерна на відповідальне зберігання до державного підприємства «Хлібна база №76», що перебуває в управлінні «Держрезерву». Проте в ході досудового розслідування з’ясувалося, що насправді жодної передачі зерна не було. Натомість організатор та учасники схеми, використовуючи підроблені документи та договори, намагались вивезти державне зерно, а частину нестачі приховати за списанням понад 700 тон зерна як відходи внаслідок проведення нібито оздоровчих заходів зі збіжжям.

«Лише завдяки злагодженим діям антикорупційних органів вдалося попередити вивезення державного зерна та запобігти завданню збитків державному підприємству на суму понад 12 млн гривень», – інформує САП.

Зазначається, що дії виконувача обов’язків генерального директора ДП «Хлібна база №76», його родича – директора приватного товариства та фізичної особи, яка є фактичним організатором схеми, кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sproba-kradizhky-zerna-z-derzhrezervu-na-ponad-12-mln-grn-spravu-skerovano-do-sudu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати