СrossCutter Knife – інтенсивний обробіток за один прохід

СrossCutter Knife – інтенсивний обробіток за один прохід
Фото: з відкритих джерел

Робота з пожнивними рештками — відповідальний процес у формуванні основи для майбутнього врожаю. Процеси подрібнення рослинних решток та їхнє ретельне перемішування з ґрунтом — основа швидкої мінералізації органіки, збереження та накопичення вологи й покращення стану ґрунту в цілому. Сучасні підходи та техніка для виконання післяжнивного обробітку ґрунту дають змогу це зробити з мінімальними витратами та максимальною ефективністю.

Cr3d 22060483 0003 Crosscutter Knife Cr Classic

Будучи лідером із виробництва техніка для обробітку ґрунту та сівби, компанія Väderstad має у своїй лінійці широкий спектр спеціалізованого обладнання, яке відповідає найсуворішим сучасним реаліям господарювання і дає змогу не лише покращити якість обробітку ґрунту, а й значно скоротити виробничі витрати на його здійснення.

Vv14191 32836

Для ультраповерхневого обробітку ґрунту, ефективного подрібнення та перемішування навіть на мінімальну глибину решток грубостебельних сільськогосподарських культур дискові культиватори Carrier від компанії Väderstad може бути оснащено спеціальними дисками CrossCutter (450 та 510 мм) та ножовим котком CrossCutter Knife, який здійснює подрібнення рослинних решток у поперечному відносно руху агрегату напрямку.

Vv15156 33751

Використання CrossCutter Knife дає змогу якісно подрібнити велику кількість рослинних решток і значно знизити витрату палива завдяки відсутності потреби в додаткових проходах полем.

Vv16695 35293

Крім того, CrossCutter Knife — це оптимальне знаряддя для ефективного та економного подрібнення сидеральних культур, а також створення якісного посівного ложа для ріпаку. Крім цього, його можна використовувати для подрібнення стерні та соломи з метою пришвидшення їхнього розкладання, що є відмінним інструментом у боротьбі та профілактиці розвитку й поширення шкідників у посівах. Адже дрібно подрібненні у повздовжньому та поперечному напрямку рослинні рештки, які замішано з ґрунтом, унеможливлюють перезимівлю шкідників, що значно зменшує їхню популяцію.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/srosscutter-knife-intensyvnyj-obrobitok-za-odyn-prohid
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН