Сталий попит імпортерів підтримує ціни на кукурудзу на західних кордонах України

Сталий попит імпортерів підтримує ціни на кукурудзу на західних кордонах України
Фото: з відкритих джерел

За даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», протягом минулого тижня ціни попиту імпортерів на фуражну кукурудзу на західних кордонах України коригувались різноспрямовано.

Тиск на ціни чинили сезонне збільшення кількості пропозиції вказаної культури нового врожаю на внутрішньому ринку та активізація вантажопотоку в напрямку західних кордонів через зниження темпів експорту «зерновим коридором» на тлі чергового російського шантажу на цій темі. Однак стабільний попит європейських покупців нівелював вплив вказаних факторів та на більшості напрямків перешкоджав більш істотному зниженню цін, а на деяких – зумовив їх зміцнення.

Закупівельні ціни імпортерів з поставкою в листопаді-грудні на кордоні з Польщею та Румунією дещо знизилися і склали 220-245 EUR/т DAP. Водночас зросли на кордонах з Угорщиною та Словаччиною – до 230-250 EUR/т DAP, у містах Угорщини та Болгарії – до 280-300 EUR/т DAP, а в порту Констанца – до 270-285 EUR/т CIF.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/stalyj-popyt-importeriv-pidtrymuye-cziny-na-kukurudzu-na-zahidnyh-kordonah-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати