Ставки фрахту на перевезення зерна костерами з Дунаю та панамаксами з Одеси зросли

Ставки фрахту на перевезення зерна костерами з Дунаю та панамаксами з Одеси зросли
Фото: з відкритих джерел

На минулому тижні ставки фрахту на перевезення зерна костерами з дунайських портів України та панамаксами з глибоководних портів Одеси укріпилися, а у сегменті хендісайзів залишилися незмінними.

Про це повідомила компанія Atria Brokers, пише УЗА.

Станом на 21 березня, фрахт на перевезення кукурудзи панамаксами з глибоководних портів до Китаю зріс на 2 USD/т за тиждень – до 62-64 USD/т.

Ставки на перевезення кукурудзи костерами 6000 т з портів Рені та Ізмаїлу в напрямку Мармари та Іспанії збільшилися на 1 USD/т – до 27-28 USD/т і 45-46 USD/т;східного узбережжя Італії – збільшилися на 2 USD/т за тиждень – до 40-42USD/т; тоді як до східного Середземномор’я – залишилися незмінними на рівні 35-37 USD/т.

Ставки фрахту на перевезення кукурудзи хендісайзами з глибоководних портів по ключовим напрямкам залишилися без змін: до середземноморського узбережжя Єгипту – 30-32 USD/т, до Італії – 32-33 USD/т, доІспанії – 34-35 USD/т та до Тунісу – 36-38 USD/т.

Фрахт на перевезення кукурудзи баржами на Констанцу зменшився на 1-2 EUR за тиждень – до 11EUR/т. Для соняшнику ставки на Русе/Сілістра залишились стабільними – 17 EUR/т.

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/stavky-frahtu-na-perevezennya-zerna-kosteramy-z-dunayu-ta-panamaksamy-z-odesy-zrosly
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати