Страховики відмовилися страхувати судна з України та рф від ризиків війни
Страхувальники суден заявили, що скасовують покриття ризиків війни в росії, Україні та Білорусі після виходу перестраховиків з регіону через великі збитки.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
Перестраховики, які страхують страховиків, зазвичай поновлюють свої річні контракти зі страховими клієнтами 1 січня. Проте цього не відбудеться через вихід перестраховиків з регіону. Вони вийшли через великі збитки від війни, яку розпочала росія проти України.
Американські, британські та інші клуби які відповідали за захист і відшкодування завили, що з 1 січня 2023 року більше не можуть пропонувати покриття військових ризиків для України, росії та Білорусі. Ці компанії є одними з найбільших страхових компаній P&I, які покривають близько 90% світових океанських суден.