Створення організації країн-експортерів зерна сприятиме розвитку вільної торгівлі, – Микола Сольський

Створення організації країн-експортерів зерна сприятиме розвитку вільної торгівлі, – Микола Сольський
Фото: з відкритих джерел

13 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів зустріч із Державним Міністром з питань сільського господарства, рибного господарства та продовольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Вікторією Прентіс.

На зустрічі міністри обговорили проблеми експорту зернових та ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо створення Організації країн-експортерів зерна для продовольчої безпеки в світі.

«Ми розглядаємо варіант роботи організації країн-експортерів зерна за участі таких країн, як Україна, країни Євросоюзу, Сполучені Штати Америки, Австралія, Аргентина, Бразилія та Велика Британія. Зерновий ОПЕК координуватиме потребу та виробничу спроможність щодо зернових та сприятиме розвитку вільної торгівлі», – зазначив Микола Сольський.

Державний Міністр з питань сільського господарства, рибного господарства та продовольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Вікторія Прентіс висловила свою підтримку Україні та засудила дії російських окупантів, які грабують українських аграріїв на сході та півдні України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/stvorennya-organizacziyi-krayin-eksporteriv-zerna-spryyatyme-rozvytku-vilnoyi-torgivli-mykola-solskyj
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати