Судна з українським зерном – у зоні ризику через малі екіпажі

Судна з українським зерном – у зоні ризику через малі екіпажі
Фото: з відкритих джерел

Профсоюз робітників морського транспорту України та IMO звертають увагу на необхідність убезпечення екіпажів суден, що рухаються «зерновим коридором».

Міжнародна морська організація (IMO) зафіксувала декілька випадків виходу з морських портів України суден, укомплектованих лише мінімально необхідним складом екіпажу. Як результат, були утворені додаткові ризики для безпеки суден, екіпажів та вантажу під час їх проходження «зерновим коридором».

ІМО звертає увагу на недопущення втоми моряків через необхідність постійного несення вахти у складі неповних екіпажів суден. Судновласники були змушені звертатися до адміністрацій держав прапору таких суден, для отримання разового дозволу на перехід з морських портів України до Стамбулу. Там судна доукомплектовували повним екіпажем, для забезпечення подальшого безпечного переходу до порту призначення.

ПРМТУ вде відреагував на проблему та надіслав звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів і Ради Національної безпеки та оборони України.

Джерело: usm.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sudna-z-ukrayinskym-zernom-u-zoni-ryzyku-cherez-mali-ekipazhi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати