Суди дозволили НБУ продати землю компанії Бахматюка через борги

Суди дозволили НБУ продати землю компанії Бахматюка через борги
Фото: з відкритих джерел

Національний банк України (НБУ) отримав можливість розпочати примусову реалізацію майна ТОВ “Станіславська торгова компанія” – земельної ділянки в Яремче Івано-Франківської області – в рахунок погашення заборгованості за стабілізаційними кредитами збанкрутілого банку “Фінансова ініціатива” Олега Бахматюка.

Як повідомляє пресслужба НБУ, це стало можливим після того, як Північний апеляційний госпсуд 27 грудня підтвердив рішення суду першої інстанції про звернення стягнення на зазначену земельну ділянку.

В Нацбанку раніше зазначали, що “Станіславська торгова компанія” є одним із майнових поручителів за стабілізаційними кредитами, виданими банку “Фінансова ініціатива”. Розгляд судової справи про стягнення звернення на земельну ділянку цієї компанії площею 2,05 га в місті Яремче затягнувся майже на чотири роки.

За даними реєстру, бенефіціаром ТОВ “Станіславська торгова компанія” є підприємець Олег Бахматюк, він же був основним акціонером банку “Фінансова ініціатива”.

Як повідомлялося, у НБУ зазначали, що крім судового рішення про стягнення земельної ділянки, протягом 2018-2021 років суди ухвалили ще чотири рішення щодо звернення стягнення на нерухоме майно ТОВ “Станіславська торгова компанія”, які були виконані органами державної виконавчої служби.

Внаслідок примусової реалізації нерухомого заставного майна ТОВ “Станіславська торгова компанія” шляхом продажу його на відкритих торгах в межах виконавчих проваджень здійснено погашення заборгованості ПАТ “КБ “Фінансова ініціатива” перед Національним банком на суму 28,2 млн грн.

Джерело: Бізнес Цензор

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sudy-dozvolyly-nbu-prodaty-zemlyu-kompaniyi-bahmatyuka-cherez-borgy
Like
Цікаво
Подобається
2
Сумно
Нічого сказати