Сумчани варять для ЗСУ сири у благородній плісняві та загортають у екологічну упаковку

Сумчани варять для ЗСУ сири у благородній плісняві та загортають у екологічну упаковку
Фото: з відкритих джерел

Компанія Pastourelle, яка з 2014 року виготовляє на Сумщині сир у білій благородній плісняві, на 7 день з початку війни переорієнтувала своє виробництво на забезпечення для територіальної оборони.

“Ми знайшли однодумців, які дають сировину. Це молоко екстра-ґатунку, що раніше поставляли для виробництва дитячого харчування”, – йдеться у повідомленні Pastourelle.

Зараз команда сироварів продовжує виготовляти сир для ЗСУ та мирного населення.

У вересні Pastourelle разом з іншими українськими сироварами подалась на відбір до конкурсу, аби представляти Україну на World Cheese Awards.

Сировари використовують у технології французькі закваски. 

“Молоко, що проходить ретельне очищення та пастеризацію при оптимальній температурі, зберігає свою користь та фізико-хімічні властивості. Тому сири Pastourelle містять велику кількість білків, вітамінів, амінокислот, при низькому складі лактози (0,1-1,8%) та відсутності вуглеводів – усе це зумовлює їх високу цінність для організму та легкість засвоєння”, – діляться виробники.

Сири фасуються у високотехнологічний дихаючий фольгований папір та картон. Це – вклад у екологічну безпеку продукції.

Асортимент Pastourelle насправді дуже різноманітний. Це рожеві сири брізе з білою пліснявою, камамбер, брі, сир алтинчиз класичний та у вині тощо.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sumchany-varyat-dlya-zsu-syry-u-blagorodnij-plisnyavi-ta-zagortayut-u-ekologichnu-upakovku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати