Супермаркети встановили нові ціни на популярні м’ясні продукти

Супермаркети встановили нові ціни на популярні м’ясні продукти
Фото: з відкритих джерел

З новими цінами в супермаркетах особливо не розгуляєшся, особливо, якщо хочеться порадувати себе м’ясними продуктами. Скільки коштує сало, буженина та ковбаски, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі “Мінфін”.

Щоб закупитися м’ясними продуктами, доведеться витрусити з гаманця вельми пристойну суму. Сало і ковбаски стали трохи доступнішими, але цінники все ще вражають не на краще.

Ціни на сало

Середня вартість домашнього сала знизилася з 257,67 до 239 гривень за кілограм. У супермаркетах цінники коливаються у межах 199-279 гривень за кіло в залежності від мережі.
Водночас без змін залишається середній цінник на солоне сало – 242,84 гривні за кілограм.

Ціни на сало. Фото: скрін Мінфін

Ціни на буженину

Буженина “Ятрань” продається із середнім цінником у 500,67 гривні за кілограм. Останнім часом продукт подорожчав приблизно на 3 гривні. Буженина “Ятрань” запечена з чорносливом в середньому коштуватиме 537,60 гривні за кіло. Останнім часом ціна товару тримається стабільно.

Ціни на буженину. Фото: скрін Мінфін

Ціни на ковбаски

Ковбаски “Алан” мисливські напівкопчені у середньому подешевшали з 556,79 до 484,68 гривні за кілограм. Найдоступніший цінник на продукт у мережі Varus – 429,90 гривні за кіло.

Ціни на ковбаски. Фото: скрін Мінфін

Джерело: Знай

Перегляди: 569
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/supermarkety-vstanovyly-novi-cziny-na-populyarni-myasni-produkty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати