Світові запаси соняшникової олії можуть скоротитися до 12-річного мінімуму

Світові запаси соняшникової олії можуть скоротитися до 12-річного мінімуму

Це стане мінімальним показником після 2007/08 маркетингового року (1,2 млн тон), повідомляється в жовтневому звіті USDA. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на OilWorld.

У попередньому звіті, навпаки, прогнозувалося зростання світових запасів цього виду олії до 1,83 млн тон, тобто більш ніж на 2%.

Прогноз по Росії та Аргентині практично не змінився – відповідно 234 тис. тон та 34 тис. тон, що ідентично показникам за підсумками сезону 2018/19.

Аналітики USDA припускають, що найбільш серйозне зниження запасів відбудеться в Україні – з 102 тис. тон за підсумками минулого сезону до 46 тис. тон. Це буде викликано скороченням виробництва соняшникової олії в Україні при збереженні темпів експорту.
Більш ніж в два рази зменшяться запаси і в Туреччині – з 36 тис. тон до 16 тис. тон. Також значне скорочення очікується в країнах ЄС – майже на 15%, до 380 тис. тон. Очікується, що виробництво соняшникової олії в Євросоюзі залишиться на колишньому рівні (близько 3,7 млн ​​тон), але обсяги імпорту знизяться відразу на 11% – до 1,6 млн тон.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svitovi-zapasy-sonyashnykovoyi-oliyi-mozhut-skorotytysya-do-12-richnoho-minimumu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати