Свинина живою вагою дорожчає

Свинина живою вагою дорожчає
Фото: з відкритих джерел

У кінці вересня ціни закупівлі підвищилися у середньому на 2%. Про таку цінову динаміку свідчать результати щотижневого моніторингу ситуації на ринку живця, який проводить Асоціація «Свинарі України».

Відповідно до очікувань операторів вітчизняного ринку свинини, ціни закупівлі минулого тижня мали позитивне коливання. Так, за результатами торгів минулої п’ятниці більшість товарних партій цього тижня реалізували на 0,5-1,25 грн/кг дорожче, ніж попереднього — за 48,5-50  грн/кг.  Тож середньоринкова позначка 39-го тижня додала 2% до минулотижневої та склала 49,3 грн/кг.

Вітчизняні постачальники свиней забійних кондицій констатують відносну стабільність обсягів пропозиції упродовж останніх кількох тижнів та, відповідно, їх реалізації. Водночас, оператори відзначають, «позачергові» запити на товарне поголів’я від нових та колишніх контрагентів, що свідчить про відсутність надлишків на ринку. З огляду на поточний рівень ринкової активності,  на початку жовтня очікується звуження цінового діапазону до 49-50 грн/кг.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svynyna-zhyvoyu-vagoyu-dorozhchaye-2
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати