Свинина живою вагою подорожчала

Свинина живою вагою подорожчала
Фото: з відкритих джерел

У кінці липня котирування на ринку живця свиней забійних кондицій «надолужили» втрачене за попередні тижні. Позитивну динаміку ціни закупівлі свинини відзначають аналітики Асоціації «Свинарі України».

У ході торгів минулого тижня ціни закупівлі відновили втрачений у попередні тижні рівень і повернулися до позначок, які фіксували на початку місяця. Так, середньозважена ціна у кінці липня склала 81,8 грн/кг, додавши 6,5% проти попереднього тижня.

Крім цього, регіональна розбіжність цін цього тижня стала менш вираженою: на Заході ціни закупівлі тяжіли до 81,5-82+, в Центрі — переважно коливалися в межах 81-83 грн/кг, на Сході — 82-83 грн/кг та подекуди вище.

Сезонна зміна пропозиції кондиційної свинини дається в знаки, констатують представники м’ясопереробної галузі, коментуючи позитивну цінову динаміку.

“Так, деякі постачальники живця змушені зменшити обсяг тижневої партії, інші реалізують меншою масою. Тож хоча поки що зміна об’ємів пропозиції свинини не така критична, заготівельники констатують, що далеко не всім вдається задовольнити свої потреби у кондиційній свинині повною мірою. Щодо перебігу реалізації, то більшість переробників відзначає, що торгівля йде рівно, а виробники не стикаються ані з відмовами, ані з переносами”, – підкреслюють в АСУ.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svynyna-zhyvoyu-vagoyu-podorozhchala-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1