«ТАС Агро» планує збільшити земельний банк, заснувати власний флот та заводи з переробки

«ТАС Агро» планує збільшити земельний банк, заснувати власний флот та заводи з переробки
Фото: з відкритих джерел

У 2024 році компанія «ТАС Агро» інвестує $15 млн в оновлення застарілої техніки, впроваджує вологозберігаючі технології та відмовляється від неефективної оранки землі. Також у планах на найближчі три-чотири роки – збільшення земельного банку на 20% і створення вертикально-інтегрованого агрохолдингу.

Про це інформує пресслужба компанії.

Як розповів керівник агрохолдингу Олег Заплетнюк в інтерв’ю для Forbes Ukraine, компанія планує також заснувати власний флот, морський термінал та заводи з переробки.

За його словами, до російського вторгнення бізнес-модель компанії була максимально простою – доставити вирощену сировину в український порт, де її викуповували міжнародні та українські трейдери.

Проте російський морський флот перекреслив такий підхід – трейдери пішли, порти – заблоковані. Тож компанія почала сама продавати продукцію кінцевому споживачу, а влітку 2022 року домовилась про переробку тестової партії сировини.

Експеримент приніс $220 на тонні додаткового доходу і повністю змінив стратегію «ТАС Агро».

«Сьогодні дуже важливо бути незалежним, тобто контролювати весь ланцюг логістики»,– зазначив Олег Заплетнюк.

Джерело: AgroTimes

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tas-agro-planuye-zbilshyty-zemelnyj-bank-zasnuvaty-vlasnyj-flot-ta-zavody-z-pererobky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати