178171

Техніка VERSATILE на AgroExpo 2020 — зоряний час для комбайна NOVA

Виставка AgroExpo 2020 стала зірковим часом для VERSATILE NOVA 340 – зернозбирального комбайна для невеликих господарств. Саме цей комбайн привернув увагу більшості відвідувачів стенду VERSATILE. Компактна машина 3-го класу, але по продуктивності ближче до 4-го, з однобарабанним клавішним МСП, комфортна та доступна за ціною, здатна прибрати 500-750 гектар за сезон. 

Також VERSATILE продемонстрував по-справжньому універсальний трактор VERSATILE 320 з класичною рамою і двигуном потужністю 305 к.с. (max – 320 к.с.) та зернозбиральний комбайн 6-го класу ACROS 595 Plus, який може прибрати понад 1 000 га найрізноманітніших культур за сезон — від ранніх зернових до кукурудзи та соняшнику. 

341.jpg

«Для нас виставка AgroExpo є не просто майданчиком для демонстрації техніки, але і місцем для спілкування та розвитку взаємовигідного співробітництва з нашими клієнтами, дилерами і партнерами. Орієнтація на клієнта — одна з ключових завдань компанії, тому «Версатайл Україна» у співпраці з дилерськими компаніями пропонує ряд постійно діючих фінансових програм для покупки техніки VERSATILE: кредитні та лізингові програми з пільговими відсотковими ставками; оренда з правом викупу; обмін старої техніки на нову з доплатою. Одна зі спеціальних програм, яка діє в даний час — кредит на комбайни VERSATILE під 0% строком до 18 місяців. 

У цей непростий для всіх рік компанія «Версатайл Україна» не тільки зберігає темпи 2019 року, але і відкриває нові горизонти — ми активно розвиваємо дилерські центри з продажу техніки та запасних частин в регіонах. Все це дозволить покупцям техніки VERSATILE отримувати ще більш якісне обслуговування і сервіс», - зазначив Микола Присяжнюк, регіональний представник «Версатайл Україна».

385.jpg

 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

"Кернел" планує розмістити єврооблігації на суму $ 300-350 млн

Український агрохолдинг "Кернел" планує розмістити єврооблігації на суму орієнтовно $ 300-350 млн на термін 5 або 7 років, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в банківських колах.

Організатори випуску - JPMorgan, Credit Agricole і Natixis.

Паралельно "Кернел" оголосив про викуп євробондів-22 на суму до $ 350 млн. Ранній дедлайн - 19 жовтня.

"Кернел" - виробник і експортер соняшникової олії. Працює в таких бізнес-сегментах, як виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії, рослинництво, експорт зернових культур, надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і в портових терміналах.

 

ЄБРР надав агрохолдингу "Астарта" $10 мільйонів кредиту

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-реліз ЄБРР.

Як зазначається, кредит терміном на два роки допоможе компанії в реалізації її планів, пов'язаних із впровадженням точного землеробства, зокрема з обробкою понад 230 тис. га земель, діяльністю цукрових заводів та інших підприємств.

Наголошується, що "Астарта" впроваджує ці сучасні сільськогосподарські технології для поліпшення врожайності сільськогосподарських культур та зменшення використання мінеральних добрив на 15%.

У рамках цього проєкту компанія пропонує випускникам шкіл та студентам, які бажають працювати в агробізнесі, спеціалізовану навчальну програму, йдеться у пресрелізі.

ЄБРР запустив два Пакети солідарності у відповідь на кризу COVID-19 і планує направити всі свої бізнес-інвестиції в 2020-21 роках, загальний обсяг яких повинен скласти до 21 млрд євро, на подолання економічних наслідків цієї кризи.

Як зазначається, ЄБРР - найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності в країні банк взяв на себе зобов'язання з надання майже 15 млрд євро в рамках 466 проєктів.

LOZOVA MACHINERY показали ідеальну техніку для осені на AGROEXPO-2020

Разом з офіційними дилерами – компаніями Аїко ГРУП і ГК «ТРІА», бренд продемонстрував популярні агрегати для осінніх польових робіт.

На виставці були представлені короткі дискові борони ДУКАТ і глибокорозпушувачами ФРАНК. Ці моделі користуються великим попитом у аграріїв по всьому світу. ДУКАТ – ідеальний для стерньових передпосівної обробки. ФРАНК – для глибокого розпушування, як найкраща альтернатива оранці.

Франк.jpg

Високу продуктивність і неперевершену якість роботи ДУКАТ і ФРАНК підтверджують і найбільші українські агрохолдінги.

Актуальна як ніколи, і система глибокого внесення гранульованих добрив, якою оснащуються глибокорозпушувачами ФРАНК-sp, що дозволяє вносити добрива одночасно з обробітком ґрунту.

Триа.jpg

Нагадуємо, що вже зовсім скоро, 7 жовтня, техніка LOZOVA MACHINERY візьме участь в демо-показах агроподії УКАБ Агротехнології!

Розділяй та оптимізуй: як зберегти поголів'я ВРХ в 2020 - досвід Ristone Holdings

В останні роки в тваринницьких господарствах України помітна стійка тенденція до скорочення поголів'я великої рогатої худоби. За даними Державної служби статистики на весну 2020 року, за останній рік кількість голів зменшилася на 7,2%. Розведення ВРХ в Україні є досить складним напрямком агробізнесу, що потребує більш стабільних економічних умов і державної підтримки.

Цією сферою тваринництва сьогодні займається 7 підприємств в складі агрохолдингу Ristone Holdings - це агрофірма ім. Горького, «Орільська», «Дружба-Казначеївка», «Чумаки», «Агроальянс», «Мрія», «Приорільська». Про те, як йдуть справи з розведенням великої рогатої худоби в господарствах, розповів координатор тваринницького напряму Ristone Holdings Олег Ємець:

- У нинішніх умовах розведення ВРХ не назвеш простою справою, навіть якщо порівнювати з іншими тваринницькими напрямками - курячим і свинячим. У свинарстві, наприклад, для харчування свиней зараз можна просто купити комбікорм, в якому вже будуть всі необхідні поживні компоненти для інтенсивного росту. Для великої рогатої худоби корм необхідно вирощувати, в результаті прямий прибуток виходить менший, ніж при реалізації свиней. Але не можна забувати про те, що цей напрямок не існує сам по собі, він тісно пов'язаний з рослинництвом. Без ВРХ не буде врожаю на полях. Ті господарства, які займаються тільки рослинництвом, часто отримують урожай в 2 рази менше, ніж ті, у яких є і тваринництво. І це не тільки за рахунок добрив, які ми отримуємо від корів, а й за рахунок сівозміни. Після того як заготовили корми, на цій землі ми засіваємо пшеницю і отримуємо урожай в 2-3 рази більше. Тому розведення ВРХ в структурі багатопрофільного холдингу, яким є Ristone Holdings, дуже важливий компонент. Молочне тваринництво дає не тільки прямий, а й непрямий прибуток. Ми це розуміємо, тому намагаємося зберегти цей напрямок, по максимуму оптимізуючи всі доступні нам ресурси.

Читайте також: Як забезпечити щорічне підвищення продуктивності молочного тваринництва: досвід Ristone Holdings

- Чи спостерігається в господарствах холдингу тенденція до скорочення? З чим вона пов'язана?

- З нашими господарствам статистика неоднорідна - в одних ми скорочуємо поголів'я, в інших - розширюємо. Перш за все, скорочення відбувається там, де немає умов утримання, де відбувається активний забір землі. В наслідок цього виникає нестача кормових засобів, і господарству доводиться йти на скорочення. Якщо ж доступні для вирощування корму площі не скорочуються, ми не тільки зберігаємо поголів'я в господарстві, а й намагаємося поступово нарощувати його. Краще розповісти на прикладі. У нас є три господарства поруч - «Дружба-Казначеївка», Агрофірма ім. Горького і «Чумаки».

Так, в Казначеєвському господарстві ми плануємо повністю звільнитися від поголів'я ВРХ до вересня, і переключитися на розвиток свинарства. Це пов'язано зі зменшенням площі земель під корм. В Агрофірмі ім. Горького і «Чумаках» зараз умови утримання ВРХ набагато краще, ніж в тій же Казначеївці, тут не бракує корму, тому в цих господарствах ми будемо збільшувати кількість голів. Ми працюємо індивідуально по кожному господарству: де необхідно скорочуємо поголів'я, де є потенціал - намагаємося розвивати цей напрям.

Довідка: В Агрофірмі ім. Горького поголів'я ВРХ збільшилася з 998 до 1654 од., В господарстві «Чумаки» - з 547 до 1163. Скорочення поголів'я спостерігається в господарствах «Агроальянс» - з 960 до 645 од., В агрофірмі «Орільська» - з 1187 до 765. В господарствах «Дружба-Казначеївка» і «Приорільська» буде проведена повна ліквідація поголів'я (всього 1207 голів). Агрофірма «Мрія» має стабільне поголів'я з 351 од. ВРХ.

- Через що відбувається забір землі у господарств?

- На 2019-2021 роки припав час переукладання договорів з пайовиками. Не всі власники паїв зараз вирішують продовжувати ці договори, деякі хочуть самостійно займатися сільським господарством. Цьому сприяє і більш лояльні податкові умови для маленьких фермерських господарств. Крім того, багато людей зараз не хочуть віддавати свої паї в оренду через відкриття ринку землі. У підсумку нам доводиться адаптуватися до нових обставин. Переукладання договорів з пайовиками викликало серйозні зміни і в структурі наших господарств, але ми готові до нових викликів, і завжди сприймаємо їх як можливості для розвитку.

Ми вже не перший рік працюємо над тим, щоб скорочувати площі землі під кормові культури для тваринництва, підвищуючи їх ефективність. Наприклад, на базі АФ ім. Горького ми в цьому році засіяли 37 га новою кормовою травою NutriFibre, яка має більш високу врожайність і поживні властивості.

"Кернел" планує збільшити експорт зернових на 20%

"Кернел", одна з найбільших українських аграрних груп, має намір в 2021 сезоні (липень-червень) наростити експорт зернових з України на 20,3% - до 9,5 млн тонн і переробку соняшнику на 1,7%, до 3,5 млн тонн, йдеться в річному звіті холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург), пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, компанія прогнозує в нинішньому році скорочення врожаю на всіх ключових культурах України.

"Очікується, що урожай соняшнику в 2021 фінансовому році знизиться на 14% г / г - до 14,2 млн тонн, а урожай зерна, ймовірно, скоротиться на 8% г / г - до 67 млн тонн для трьох основних культур: кукурудзи, пшениці і ячменю. Це означає, що конкуренція за сировину буде посилюватися, хоча тенденція до зростання світових цін на сировинні товари буде частково компенсувати знижувальний тиск на рентабельність всіх наших сегментів в новому сезоні", - цитується в звіті голова ради директорів" Кернел "Андрій Веревський .

Незважаючи на це "Кернел" планує переробити 3,5 млн тонн насіння соняшнику і поставити на експорт 9,5 млн тонн зерна з України.

"Серед факторів, що сприяють розвитку наступного сезону, варто зазначити цінове середовище. Ціни на соняшникову олію набагато вище, ніж минулого року, що позитивно позначиться на маржі переробки. Ціни на зерно також відносно непогані, що знижує тиск на врожайність сільськогосподарських культур", - зазначив Веревський.

За його словами, два інших аспекти, що підтримують прибуток компанії в наступному сезоні - це річний внесок нового перевалочного комплексу TransGrainTerminal в порту Чорноморськ і очікувана EBITDA розміром до $ 15 млн, генерована проектами відновлюваної енергетики, які зараз запроваджуються в експлуатацію.

"Деяке полегшення приходить і з витратами: ми не очікуємо подальшого зростання витрат в сільськогосподарському бізнесі в наступному сезоні", - повідомив голова ради директорів "Кернел".

"Кернел" - найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

"Кернел" завершив 2020 фінансовий рік з чистим прибутком $ 123 млн, що на 31% менше, ніж у 2019 ФР. Його виручка за цей період зросла на 4% - до $ 4,11 млрд, EBITDA - на 28%, до $ 443 млн.

У 2020 фінансовому році "Кернел" наростив експорт зерна на 30% у порівнянні з минулим ФР - до 7,9 млн тонн, продажі соняшникової олії знизилися на 6% - до 1,52 млн т. У 2020 ФР заводи холдингу збільшили переробку олійних на 9% у порівнянні з торішнім показником - до 3,44 млн тонн.

Ваш вибір 'Подобається'.