Tempo950x100

Tempo300x100

Tempo V від Väderstad — універсальність без жодних обмежень

Tempo V від Väderstad — універсальність без жодних обмежень
Фото: з відкритих джерел

Навісна сівалка точного висіву Tempo V від компанії Väderstad — це не просто висока якість посівів на високій швидкості, це універсальність у висіву різноманітного насіння сільськогосподарських культур та незрівнянна маневреність під час роботи на невеликих полях або ж полях складної конфігурації. Завдяки унікальному висівному пристрою, Tempo V, як й інші сівалки Tempo, здатна висівати практично будь-яке насіння з ідеальними результатами: кукурудза, цукрові буряки, соя, соняшник, ріпак, бавовна, сорго тощо.

Попри навісну систему кріплення до трактора, її технічні характеристики ні на скільки не поступаються напівпричіпним агрегатам.

Fh3d 21010782 0003 Fh 2200 Tpv 12x500 1

Вносимо добрива

За потреби сівалка може комплектуватися системою для внесення мінеральних добрив, що дає змогу максимально точно закласти стартову норму поживних речовин для культури, що  висівається.

Сіємо в ґрунт, а не в солому

Очищувачі рядків, які відмінно зарекомендували себе на полях, підготовлених за мінімальною або нульовою технологією, коли на поверхні поля залишається чимало пожнивних решток, повністю або частково (за потреби) звільняють лінію висіву. Крім того, під час висіву у пересохлий ґрунт технічні можливості очисники дають змогу звільнити лінію посіву від груддя і «покласти» насінину у вологий ґрунт.

Vv17894 36780

Чітке та бережне розташування насіння

За допомогою сівалки Tempo сівба виконується на високій швидкості. Завдяки висівному пристрою, що працює під тиском, «доставка» насінини до посівного ложа відбувається з винятковою точністю та швидкістю. Прижимне колесо зупиняє насіння на виході з висівної трубки та забезпечує хороший контакт насіння з ґрунтом і унеможливлює його переміщення насіннєвою борозною. Висівна секція сівалки Tempo забезпечує середньоквадратичне відхилення глибини не більше ±0,5–0,6 см від встановленого агрономом чи оператором значення.

Окремо на висівній секції можливе встановлення системи внесення мікрогранулята.

Lueromais29ap2021 151

Закриття насіннєвої борозни

Для закриття насіннєвої борозни пропонуються кілька варіантів загортаючих коліс. За потреби на колесах легко регулюються притискне зусилля та кут.

Усі моделі Tempo V переводяться у вертикальне положення так, що транспортна ширина сівалки становить три метри.

Перегляди: 334
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tempo-v-vid-vaderstad-universalnist-bez-zhodnyh-obmezhen
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати