Теруарні роми Plantation: причини популярності

Теруарні роми Plantation: причини популярності
Фото: з відкритих джерел

Зрозуміти причини популярності преміального рому Plantation нескладно. Для цього достатньо зовсім трохи заглибитися в технологічні особливості виготовлення цього добре відомого в усьому світі алкоголю. 

Що таке теруарний ром і в чому його особливість

Напій, у букеті та смаку якого чітко помітні унікальні нотки, характерні для продуктів конкретної території, дістав назву теруарний. Алкогольна лінійка Plantation саме так і задумувалась від самого початку. З цієї причини власник виноробні Александер Габріель ретельно відбирав території, з яких постачатиметься сировина, щоб ром Plantation був бездоганним. Головні критерії — кліматичні умови. Французька компанія Maison Ferrand отримує оригінальну сировину з Барбадосу, Панами, Нікарагуа, Ямайки, Тринідаду.

Характеристики рому Plantation

Серед особливостей, що впливають на популярного алкоголю, виділяють такі:

  1. Добірна сировина. Ром виготовляється з меляси (побічний продукт, який виходить після виробництва цукру), а не соку. Це кардинально впливає на смакові характеристики алкоголю. Додатково можуть використовуватися культурні молочнокислі бактерії, дундер (кубові залишки від перегонки), спеціальні дріжджові культури.
  2. Багатоетапна витримка. Один із секретів оригінального смаку рому Plantation полягає в тому, що він спершу перебуває в дуже спекотному кліматі Карибських країн, а потім у Франції, де зовсім інші умови.
  3. Спеціальна технологія перегонки. Для виконання цього процесу використовується конструкція у вигляді мідних кубів і вертикальних колон.

Щоб зрозуміти, в чому унікальність популярного рому Plantation, важливо також розібратися з нюансами витримки спиртів. Спочатку сировину поміщають у бочки з-під американського бурбону. Тут вона перебуває протягом кількох років під впливом високих температур через дуже спекотний клімат. На цьому етапі напій набуває ванільних і фруктових нот. Після цього вже витримані спирти привозять до Франції та розподіляють у бочки з-під коньяку, де вони перебувають ще кілька років. За цей час вони набувають збалансованого букета. У результаті чіткого дотримання технології виходить чудовий ром Plantation, який можна замовити на maudau.com.ua за конкурентною ціною.

Цікаві факти про виробництво алкоголю Плантейшн

Важливу роль у створенні унікальних за смаковими характеристиками напоїв відіграють підвали, в яких перебувають бочки. Мікроклімат цих приміщень різниться температурними показниками, а також рівнем вологості. Кожні два місяці ром дегустують купажисти та, залежно від сорту, який необхідно отримати, ухвалюють рішення про наступний етап. Наприклад, для надання напою більшої пряності бочку переносять у сухий льох, для пом’якшення його смаку потрібне збільшення вологості. Щоб алкоголь набув фруктового аромату, його переливають у бочки з-під кальвадосу.

Перегляди: 21
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/teruarni-romy-plantation-prychyny-populyarnosti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати