В Україні томати продають за літніми цінами

В Україні томати продають за літніми цінами
Фото: з відкритих джерел

Ціни на томат на гуртових ринках Півдня досягли рівня серпня. Найдешевший сорт Асвон можна знайти від 5 грн/кг, сливки – по 6 грн/кг, тепличні червоні томати – від 14 до 16 грн/кг, рожеві – від 14 до 18 грн/кг, чері на гілці та чорні томати – від 25 грн/кг.

Про це свідчать дані моніторингу AgroTimes.

На найбільшому в Україні фермерському гуртовому ринку «Неждана» у селі Великі Копані на Херсонщині кілька днів тримаються високі ціни на огірки – 45 грн/кг, кабачки – 30-40 грн/кг.

Цвітна капуста, яка місяць тому продавалася по 25 грн/кг, після падіння ціни до 5 грн/кг, тиждень тримає ціну 10 грн/кг. Брокколі тримає високу ціну на рівні 30-35 грн/кг. Пекінська капуста втратила в ціні й продається по 7 грн/кг. Молода капуста стабільно торгується по 8-10 грн/кг. Білоголова має стабільну ціну 5 грн/кг, її «голубцевий»  різновид – по 8 грн/кг.

Найдешевші перці коштують від 12 грн/кг – за Білозерку та зелені конусовидні перці, червоні конусовидні по 15-35 грн/кг, стиглі кубовидні – 30-45 грн/кг.

Картопля дещо дешевшає – 4-6 грн/кг, цибуля, навпаки, дорожчає – 8-10 грн/кг, буряки продаються по 7-9 грн/кг, морква – по 6 грн/кг.

Редиска по 10 грн/кг.

Гарбуз – по 3.5 грн/кг.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tomaty-prodayut-za-litnimy-czinamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати