Топ-20 промислових свиногосподарств України у 2022

Топ-20 промислових свиногосподарств України у 2022
Фото: з відкритих джерел

Асоціація «Свинарі України» назвала двадцятку ключових операторів ринку, що забезпечували близько 60% промислової пропозиції свинини та отримувала щонайменше 66% чисельності основних свиноматок в промисловому секторі станом на початок року.

«Лютий для сектору закінчився несподівано та по-іншому, і ці події суттєво переграли ситуацію, яку маємо на ринку свинини. Адже з 24 лютого бойові дії охопили досить обширні території України, окрім тих операторів, які знаходилися безпосередньо в зоні бойових дій чи на тимчасово-окупованих територіях . Прямий вплив бойових дій відчули близько 400 свиногосподарств в десяти регіонах України і значною мірою ці дії охопили операторів в регіонах, де свинарство було досить активно розвиненим, зокрема це торкнулося Київщини, Чернігівщини, Дніпропетровщини і низки південних областей, хоча й не мали надто великої їх кількості, проте, тим не меш через ці обставини низка досить активних операторів залишилася ізольованими від вітчизняного ринку свинини і надалі залишаються,» — коментує керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України» Олександра Бондарська.

Більшість виробників свинини є більш-менш автономними в плані забезпечення кормами: більшість з них мають ріллю, вирощують зернові, мають комбікормовий завод у структурі підприємства, а соєвий або соняшниковий шрот/макуху, а також премікси закуповують.
Існує щонайменше 10 великих виробників, які входять до складу вертикально інтегрованих компаній, деякі з яких включають не лише переробку м’яса, а й роздрібну торгівлю.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/top-20-promyslovyh-svynogospodarstv-ukrayiny-u-2022
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати