Tempo950x100

Tempo300x100

ТОП-3 найефективніші агрокраїни світу

ТОП-3 найефективніші агрокраїни світу

Ізраїль, Нідерланди та Китай вирізняються на тлі інших країн завдяки своїй ефективності та врожайності в агросекторі, пише Агробізнес Сьогодні.

Так, в Ізраїлі нині – максимально можлива врожайність вирощування кукурудзи на зерно – 23,22 т/га, овочів бобових – 10,96 т/га, а також найвища молочну продуктивність дійсного стада корів – 13113 кг/голову/рік.

Ці досягнення є результатом ефективної співпраці науки й агробізнесу. В Ізраїлі є дві важливі складові успіху сільського господарства – наука й інноваційні компанії, що вкладають в дослідження та розробки досить значні інвестиції. Другий аспект – ефективне використання досить обмежених водних ресурсів і наявність розгалуженої мережі систем крапельного зрошення.

Друга країна, що не перестає дивувати світ інноваціями в аграрній сфері, це Нідерланди. Тут мають один із найвищих показників середньої врожайності вирощування пшениці 9,38 т/га, а врожайність картоплі – 42 т/га. Досить успішним і високоефективним є молочне скотарство, де показник продуктивності корів досяг рівня 9154 кг.

Ще один глобальний лідер у агросфері – Китай. Місцевим аграріям за короткий термін вдалося збільшити продуктивність сільського господарства. Це сталося завдяки роботі науковців.

Цікаво, що в Нідерландах збирають рекордні врожаї томатів, які сягають близько 505,6 т/га. За найменшими підрахунками – це майже 20 млн гривень доходу з 1 га.

До слова, у вирощуванні пшениці лідерами є Ірландія та Нідерланди, у вирощуванні картоплі – Кувейт і США, помідорів – Нідерланди й Бельгія, сої – Туреччина й Італія, ріпаку – Данія та Норвегія, винограду та яблук – відповідно Єгипет і Саудівська Аравія та Нова Зеландія й Швейцарія.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/top-3-nayefektyvnishi-agrokrayiny-svitu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    29 Березня

    Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут

    28 Березня

    Експорт українського зерна у 2023/24 МР перевищив 34 млн тонн

    Біореактори під Гаагою стали вирощувати лабораторну свинину удвічі швидше, ніж раніше

    Кліматичні зміни треба розглядати як можливість розвитку агросектору

    Україна і Польща близькі до розв’язання зернового питання, але є нюанс

    Інформаційна довідка щодо отримання компенсацій за розмінування с/г земель – документ

    ФАО надасть українським аквафермерам 50 тонн кормів для риб

    Вінницька кондитерська фабрика “Рошен”  2023 рік закінчила зі збитком 14,7 млн грн

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні активно зростають

    На Буковині планують абрикоси та черешні вирощувати у теплицях

    БІЛЬШЕ НОВИН