178171
182818

ТОП-8 фруктів за версією вчених

Пропонуємо вам  ознайомитися з найкориснішими для здоров’я фруктами, які не тільки дуже смачні, але й надзвичайно корисні для організму людини.

Їх можна їсти протягом дня між основними прийомами їжі, а можна подати як десерт. Багаті вітамінами, мікроелементами, амінокислотами фрукти повинні неодмінно бути присутнім на кожному столі. 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Як змінилися ціни на овочі "борщового набору"

Ціни на картоплю, цибулю, моркву та буряк у відеоогляді.Ціни на фрукти на ринку

Недарма, фрукти називають натуральними вітамінами. Вони дають енергію, покращують імунітет, та навіть покращують настрій!
Не дивно, що без них не обходиться жоден раціон корисного харчування.Як змінились ціни на овочі "борщового набору"

Традиційний відеоогляд з майданчику ринку "Шувар".

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ціни на ягоди на ринку

Потішити себе літніми ягодами можна навіть весною. Лохина, малина, полуниця - це все можна знайти на ринку «Шувар».Як забути про блокування податкових накладних назавжди

Питання блокування податкових накладних продовжує бути актуальним серед агровиробників. Публікуємо запис вебінару, в якому заступниця голови ВАР з питань оподаткування, практикуючий сертифікований аудитор, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine (член Crowe Global) Ольга Богданова розповіла, чому відбувається призупинення реєстрації ПН/РК та як цього уникнути.

Експертка зупинилась на основних причинах призупинення реєстрації ПН/РК. Разом з тим наголосила, можна цього уникнути, якщо подати якісну таблицю платника податку. Якщо вона коректно заповнена, то під моніторинг такі податкові накладні не підпадають. 

На конкретних прикладах підприємств Ольга Богланова пояснила як потрібно діяти, щоб податкові накладні не були заблоковані, які документи подавати та як їх заповнювати.

Зразки документів, представлені Ольгою Богдановою під час вебінару, ви можете завантажити за посиланням.

Ваш вибір 'Подобається'.