Tempo950x100

Tempo300x100

TopDown від Väderstad — ретельний обробіток за будь яких умов

TopDown від Väderstad — ретельний обробіток за будь яких умов
Фото: з відкритих джерел

Диско-лапові агрегати TopDown компанії Väderstad — це унікальні машини, які забезпечують максимально ефективний обробіток ґрунт з мінімальним впливом на нього. Доволі парадоксальне твердження, але… Серед головних переваг машини — це мінімізація кількості проходів техніки полем під час його обробітку.

Конструктивне та технологічне виконання машини, її модульність дають змогу один і той же агрегат використовувати для післяжнивного, основного, передпосівного та навіть глибокого обробітку ґрунту. TopDown поєднує чотири робочих зони. У передній частині машини розташовано два ряди дисків, інтервал між проходами яких становить лише 12,5 см. Їх закріплено на індивідуальних стійках, що своєю чергою кріпляться до рами за допомогою гумових амортизаторів.

0 0h9a2547

У процесі роботи ці диски забезпечують попереднє подрібнення стебел та соломи, перемішуючи їх у верхньому шарі. Потім слідує блок потужних культиваторних лап, інтервал між проходами яких становить 27 см. Лише за один прохід ці лапи виконують розпушування і ретельне перемішування рослинних решток із ґрунтом на глибину до 30 см. На завершальному етапі вирівнювальні диски і коток якісно вирівнюють та прикочують поверхню ґрунту, що дає змогу лише після одного проходу агрегату здійснювати висів сільськогосподарських культур.

У 2024 році вийде нове покоління культиваторів TopDown. Окрім оновленого дизайну, машини TopDown отримають систему управління Väderstad E-Control, що дасть змогу використовувати ці машин під час диференційованого обробітку за спеціалізованими картами- завданнями.
Впровадження диференційованого обробітку ґрунту на комбінованих агрегатах TopDown дасть можливість автоматично контролювати налаштування машини на ходу, використовуючи карту-завдання поля.

R2g020334

Це означає, що аграрій, перш ніж вийти в поле, може запрограмувати окремі робочі елементи, такі як диски, лапи, вирівнювальні диски, котки для роботи на окремо взятих ділянках поля відповідно до типу ґрунту або характеристик поля. Управління машиною здійснюється за допомогою системи Väderstad E-Control, яка співпрацює із ISOBUS-терміналом та навігацією трактора.

Для полегшення роботи в полі можна використовувати чотири попередньо встановлені завдання для зберігання різних конфігурацій машини.

Наразі культиватори Väderstad TopDown з опцією E-Services уже доступні до замовлення.

Перегляди: 411
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/topdown-vid-vaderstad-retelnyj-obrobitok-za-bud-yakyh-umov
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати