Транзит української агропродукції через західні кордони майже вчетверо менший, ніж міг би бути

Транзит української агропродукції через західні кордони майже вчетверо менший, ніж міг би бути
Фото: з відкритих джерел

Україна у 3-4 рази зменшила обсяги перевезень аграрної продукції транзитом через території сусідніх країн – членів Європейського Союзу.

Про це розповів народний депутат та член комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук під час пресконференції у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

“Відбуваються транзитні поставки через країни, які є нашими сусідами і які блокували поставки (деяких видів української агропродукції – авт.). Вони не в такому обсязі, як колись, тому що багато часу займають перевірки на митниці, якщо везти автомобілями. Вагони також довго перевіряють. Транзитний експорт через західні кордони в 3-4 рази менший, ніж міг би бути”, – сказав він.Читайте також: Україна експортувала вже понад 7,5 мільйона тонн зернових та зернобобових

За словами Соломчука, Україна досі не відновила експорту пшениці, кукурудзи, соняшнику та ріпаку на внутрішні ринки п’яти країн – членів Європейського Союзу, який був заборонений Єврокомісією до 15 вересня 2023 року.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tranzyt-ukrayinskoyi-agroprodukcziyi-cherez-zahidni-kordony-majzhe-vchetvero-menshyj-nizh-mig-by-buty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати